en ucuz Marka Bilmecesi

, kelepir Marka Bilmecesi, toptan Marka Bilmecesi
kelepir.com'da Ücretsiz İlan VerHemen Üye olİlanını yayınla, milyonlara ulaş
%30

Marka Bilmecesi

Stok Kodu: 423591
Liste fiyatı: 18,00 TL
12,60 TL
Kazancınız: 5,40 TL (30%)
Kelepir Kitap
Mağaza
Ürün Adı
Fiyat
 
Marka Bilmecesi, iş geliştirme, pazarlama ve yenilik yaratma konularındaki geleneksel, yorgun yaklaşımlara güçlü bir panzehir oluşturuyor. Ana tema olarak örgütlerin başarısında markaların artan rolünü işleyen bu çalışma, çoğu zaman bir köşede saklı kalmış veya unutulmuş daha derin başarı dürtülerini ortaya çıkararak, markayı bir işletme varlığına dönüştürebilecek bir yaklaşımı ortaya koyuyor.Markaları parçalarına ayırarak yeniden kurgulama doğrultusunda, başarısı kanıtlanmış bir yöntem öneren yazarlar, markayı iş yaşamının merkezine yerleştiren alternatif, ama son derece heyecan verici ve etkili bir yaklaşım geliştiriyorlar.
Basım Yılı:
2010-4-30
Baskı No:
1. Baskı
Cilt Tipi:
Karton
Ebat:
13,5x19,5
ISBN:
9789944888622
Kağıt Cinsi:
Kitap Kağıdı
Sayfa Sayısı:
219
Yayınevi:
Türkiye İş Bankası Kültür Yayınları
Yazar:
David Harvey
kelepir ve En ucuz fiyatları karşılaştır ! Kelepir kitap nereden alınır? En ucuz cep telefonu fiyatları hangi sitede kaç lira? 
 
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Yukarıdaki listede tüm satıcılar yer almayabilir.
* Kelepir.com'da bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararlar ile 3. kişilere ait zararlardan Kelepir.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.