en ucuz Tedarik Zinciri Yönetiminde Stratejik İttifak Olarak Üçüncü Parti Lojistik

, kelepir Tedarik Zinciri Yönetiminde Stratejik İttifak Olarak Üçüncü Parti Lojistik, toptan Tedarik Zinciri Yönetiminde Stratejik İttifak Olarak Üçüncü Parti Lojistik
kelepir.com'da Ücretsiz İlan VerHemen Üye olİlanını yayınla, milyonlara ulaş
%20

Tedarik Zinciri Yönetiminde Stratejik İttifak Olarak Üçüncü Parti Lojistik

Stok Kodu: 426160
Liste fiyatı: 14,00 TL
11,20 TL
Kazancınız: 2,80 TL (20%)
Kelepir Kitap
Mağaza
Ürün Adı
Fiyat
 
Bu kitabın amacı özellikle son yıllarda önemleri artmış olan ve birer rekabet avantajı olarak nitelendirilebilecek bu üç önemli kavram etrafına tanımlamak literatürdeki kapsamı taramak ve daha sonraki araştırmalara zemin hazırlamaktır. Bu çerçevede özellikle bir işi bir başkası daha iyi ve daha ucuza yapıyorsa git ve ona yaptır yaklaşımını temel olan üçüncü parti lojistik ve kapsam tanımlamaktadır... İçindekiler Tedarik Zinciri Yönetimi Kavramı ve Tanımı Tedarik Zinciri Yönetimi Süreci ve İşleyişi Stratejik İttifaklar Lojistiğin Dış Kaynaklı Kullanımı ve Üçüncü Parti Lojistik
Baskı No:
1
Cilt Tipi:
Karton
Ebat:
13,5x19,5
ISBN:
9789757135746
Kağıt Cinsi:
1.Hamur
Sayfa Sayısı:
201
Yayınevi:
Fakülte Kitabevi
Yazar:
Sonay Zeki Aydın
kelepir ve En ucuz fiyatları karşılaştır ! Kelepir kitap nereden alınır? En ucuz cep telefonu fiyatları hangi sitede kaç lira? 
 
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Yukarıdaki listede tüm satıcılar yer almayabilir.
* Kelepir.com'da bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararlar ile 3. kişilere ait zararlardan Kelepir.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.