en ucuz Türk Sendikacılığı; İşçi ve İşveren

, kelepir Türk Sendikacılığı; İşçi ve İşveren, toptan Türk Sendikacılığı; İşçi ve İşveren
kelepir.com'da Ücretsiz İlan VerHemen Üye olİlanını yayınla, milyonlara ulaş
%20

Türk Sendikacılığı; İşçi ve İşveren

Stok Kodu: 440909
Liste fiyatı: 20,00 TL
16,00 TL
Kazancınız: 4,00 TL (20%)
Kelepir Kitap
Mağaza
Ürün Adı
Fiyat
 
Türk sendikacılığına 45 yıla yakın emeği geçen Refik Baydur, bu çalışmasında ülkemizdeki işçi-işveren sendikacılığını anlatmakta.İçinde bulunduğu işveren sendikası TİSK´in yanısıra, muhatabı olan işçi sendikalarını da kuruluşlarından günümüze dek geçen süreçteki rolleri bakımından incelemektedir. Refik Baydur kuru bir sendikacılık anlatmıyor; sendikaların gelişme seyrini anekdot ve olaylarla birlikte bizlere anlatma yoluna gidiyor. Hiç kuşkusuz bu eseri anlamlı ve ayrıcalıklı kılan yönü de budur. Türk işçi-işveren sendikacılığını dönemsel koşullarla birlikte anlatan bu çalışmada, yakın tarihimize ait izler bulacaksınız. Bu izler, ülkemizin içinden geçtiği zorlu dönemleri görmemize katkı sağlayacak ve bizleri daha dinamik kılacaktır. İşçi-işveren sendikacılığının hikâyesi sizleri beklemekte
Basım Yılı:
2008-11-7
Baskı No:
1. Baskı
Cilt Tipi:
Karton
Ebat:
15x21
ISBN:
9789758759767
Kağıt Cinsi:
Kitap Kağıdı
Sayfa Sayısı:
280
Yayınevi:
Sinemis Yayınları
Yazar:
Erdoğan Mura
kelepir ve En ucuz fiyatları karşılaştır ! Kelepir kitap nereden alınır? En ucuz cep telefonu fiyatları hangi sitede kaç lira? 
 
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Yukarıdaki listede tüm satıcılar yer almayabilir.
* Kelepir.com'da bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararlar ile 3. kişilere ait zararlardan Kelepir.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.