en ucuz Yöneticiliğe Giden Yol

, kelepir Yöneticiliğe Giden Yol, toptan Yöneticiliğe Giden Yol
kelepir.com'da Ücretsiz İlan VerHemen Üye olİlanını yayınla, milyonlara ulaş
%30

Yöneticiliğe Giden Yol

Stok Kodu: 422953
Liste fiyatı: 38,00 TL
26,60 TL
Kazancınız: 11,40 TL (30%)
Kelepir Kitap
Mağaza
Ürün Adı
Fiyat
 
Linda Hill, Yöneticiliğe Giden Yol adlı bu kitabında, görevlerinin ilk yılındaki 19 yeni yöneticinin tecrübelerinin izini sürüyor. Yaptığı kişisel görüşmelerle sürecin karmaşıklığını açığa çıkarıyor; yeni yöneticilerin, astların ve üstlerin beklentilerini inceliyor. Yöneticiler rollerini ve sorumluluklarını nasıl kavradıklarını, astlarıyla etkili iş ilişkilerini nasıl kurduklarını, gerek kişisel gerekse kurumsal kaynakları nasıl ve ne zaman devreye soktuklarını, dönüşümün getirdiği stres ve duygularla başa çıkmayı nasıl öğrendiklerini kendi sözcükleriyle ifade ediyorlar.
Basım Yılı:
2017-2
Baskı No:
4
Çeviren:
Ümit Şensoy
Cilt Tipi:
Karton
Ebat:
13,5x19,5
ISBN:
9789944884143
Kağıt Cinsi:
2.Hamur
Sayfa Sayısı:
365
Yayınevi:
Türkiye İş Bankası Kültür Yayınları
Yazar:
Linda A. Hill
kelepir ve En ucuz fiyatları karşılaştır ! Kelepir kitap nereden alınır? En ucuz cep telefonu fiyatları hangi sitede kaç lira? 
 
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Yukarıdaki listede tüm satıcılar yer almayabilir.
* Kelepir.com'da bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararlar ile 3. kişilere ait zararlardan Kelepir.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.