en ucuz Yönetsel Mesleki ve Örgütsel Etik

, kelepir Yönetsel Mesleki ve Örgütsel Etik, toptan Yönetsel Mesleki ve Örgütsel Etik
kelepir.com'da Ücretsiz İlan VerHemen Üye olİlanını yayınla, milyonlara ulaş
%15

Yönetsel Mesleki ve Örgütsel Etik

Stok Kodu: 426493
Liste fiyatı: 24,00 TL
20,40 TL
Kazancınız: 3,60 TL (15%)
Kelepir Kitap
Mağaza
Ürün Adı
Fiyat
 
Günümüzde hemen her meslek alanına ait ilke ve kuralların varlığı o meslek alanı için vazgeçilmeyecek bir unsur haline gelmiştir. Bir uğraş ya da etkinlik alanına ait etik değerlerin neler olduklarını bilmek o alandaki kişilerin başta gelen sorumluluklarından biri olduğu gibi tüm toplum kesiminin de vatandaşlık sorumluluklarından biridir. İkinci baskısı yayımlanan Yönetsel, Mesleki ve Örgütsel Etik başlığındaki bu kitap, bu kaygılar çerçevesinde kaleme alınmıştır. Bu yeni baskıda da, örgütsel ve mesleki etik ilkelerinin uygulamaya nasıl geçirileceği örneklerle tartışılmıştır.
Basım Yılı:
2016-3-0
Baskı No:
7. Baskı
Cilt Tipi:
Karton
Ebat:
13,5x21
ISBN:
9789756802427
Kağıt Cinsi:
3. Hm. Kağıt
Sayfa Sayısı:
228
Yayınevi:
Pegem Akademi Yayıncılık
Yazar:
İnayet Aydın
kelepir ve En ucuz fiyatları karşılaştır ! Kelepir kitap nereden alınır? En ucuz cep telefonu fiyatları hangi sitede kaç lira? 
 
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Yukarıdaki listede tüm satıcılar yer almayabilir.
* Kelepir.com'da bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararlar ile 3. kişilere ait zararlardan Kelepir.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.