en ucuz İktisat Ders Notları Ve Örnek Sorular

, kelepir İktisat Ders Notları Ve Örnek Sorular, toptan İktisat Ders Notları Ve Örnek Sorular
kelepir.com'da Ücretsiz İlan VerHemen Üye olİlanını yayınla, milyonlara ulaş
%5

İktisat Ders Notları Ve Örnek Sorular

Stok Kodu: 402799
Liste fiyatı: 17,50 TL
16,62 TL
Kazancınız: 0,88 TL (5%)
Kelepir Kitap
Mağaza
Ürün Adı
Fiyat
 
Elinizde bulunan bu kitapçık, Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi?nde verdiğimiz iktisat derslerinde kullanılan sunumların güncellenmiş hali ve önceki sınavlarda sorulmuş sorulardan oluşmaktadır. Hukuk fakültesi için tasarladığımız bu dersin bir amacı da, ileriki yıllarda ?hukukun iktisadi tahlili? alanında uzmanlaşmak isteyecek öğrencilere gerekli altyapıyı kazandırmaktır. Bu nedenle, hukukun iktisadi tahliliyle ilgili konulara, standart ders kitaplarından daha fazla yer ayrılmıştır. Bu, bir ders kitabı değildir. İktisat öğrenmek için, öğrencilerin, ders planında tavsiye edilen kitaplardan en azından birini okumaları ve dersleri takip etmeleri de önemlidir. Yıllar içinde oluşturulmuş ve öğrencilerimizin de katkılarıyla her yıl güncellenmeye devam eden bu notların, iktisat derslerinin daha iyi anlaşılmasına katkı yapacağını ümit ediyoruz. F. Kemal Kızılca Ankara, Ekim 2012
Basım Yılı:
2012-10-0
Baskı No:
1. Baskı
Cilt Tipi:
Karton
Ebat:
16x24
ISBN:
9786055339074
Kağıt Cinsi:
Kitap Kağıdı
Sayfa Sayısı:
255
Yayınevi:
İmaj Yayıncılık
kelepir ve En ucuz fiyatları karşılaştır ! Kelepir kitap nereden alınır? En ucuz cep telefonu fiyatları hangi sitede kaç lira? 
 
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Yukarıdaki listede tüm satıcılar yer almayabilir.
* Kelepir.com'da bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararlar ile 3. kişilere ait zararlardan Kelepir.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.