en ucuz İktisat Teorisine Giriş / Mikroiktisat

, kelepir İktisat Teorisine Giriş / Mikroiktisat, toptan İktisat Teorisine Giriş / Mikroiktisat
kelepir.com'da Ücretsiz İlan VerHemen Üye olİlanını yayınla, milyonlara ulaş
%5

İktisat Teorisine Giriş / Mikroiktisat

Stok Kodu: 402304
Liste fiyatı: 22,00 TL
20,90 TL
Kazancınız: 1,10 TL (5%)
Kelepir Kitap
Mağaza
Ürün Adı
Fiyat
 
Kitabın başında yer alan İçindekiler sayfalarının sonuna kitapta kullandığım Türkçe kısaltmaları ve bunların İngilizce de yaygın olarak kullanılan karşılıklarını koydum. Kitabın sonunda TERİMLER SÖZLÜĞÜ (Terimlerin İngilizceleri ile Birlikte) başlığı altında bu iki kitabımda yer alan terimleri açıkladım. Demek istiyorum ki bu ek bir genel iktisat terimleri sözlüğü değildir, sadece bu iki kitabımda kullanılan terimlerin başlıcalarını içermektedir. Terimler Sözlüğünün hemen arkasına da İngilizce Terimlerin Türkçe Karşılıklarını ekledim.
Basım Yılı:
2014-9-0
Baskı No:
19. Baskı
Cilt Tipi:
Karton
ISBN:
9789757852252
Kağıt Cinsi:
Kitap Kağıdı
Sayfa Sayısı:
236
Yayınevi:
İmaj Yayıncılık
Yazar:
Orhan Türkay
kelepir ve En ucuz fiyatları karşılaştır ! Kelepir kitap nereden alınır? En ucuz cep telefonu fiyatları hangi sitede kaç lira? 
 
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Yukarıdaki listede tüm satıcılar yer almayabilir.
* Kelepir.com'da bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararlar ile 3. kişilere ait zararlardan Kelepir.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.