en ucuz Makro İktisada Giriş

, kelepir Makro İktisada Giriş, toptan Makro İktisada Giriş
kelepir.com'da Ücretsiz İlan VerHemen Üye olİlanını yayınla, milyonlara ulaş
%5

Makro İktisada Giriş

Stok Kodu: 402656
Liste fiyatı: 35,00 TL
33,25 TL
Kazancınız: 1,75 TL (5%)
Kelepir Kitap
Mağaza
Ürün Adı
Fiyat
 
Bu kitap Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi'nde ve diğer üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerinde birinci sınıfta okutulan İktisada Giriş II-Makro İktisada Giriş dersinde öğrencilerin yararlanabilecekleri yardımcı bir ders kitabı olarak hazırlanmıştır. Kitap üniversitelerin diğer fakültelerinde ve yüksek okullarında okutulan iktisat derslerinde de yardımcı kitap olarak kullanılabilir. Kitabın amacı, okuyucunun makro iktisadi analiz konusunda temel bilgilere ve vizyona sahip olmasını sağlamaktır. Kitap bu amaç doğrultusunda hazırlanırken, gereksiz detaylar ihmal edilmiş ve konuların mümkün olduğu kadar basit ve açık anlatılmasına özen gösterilmiştir. Kitabın bu dördüncü baskısında, bir yandan önceki baskıda yer alan tüm bölümler gözden geçirilerek kitabın daha fazla okuyucu dostu olmasını amaçlayan çok sayıda değişiklik yapılmış; öte yandan iktisadi büyüme başlıklı onuncu bölümde Solow büyüme modelinin basit bir versiyonuna yer verilmiştir. Ayrıca bu baskıda kitaba üç yeni bölüm ilave edilmiştir: Klasik Makro Model, Bölüm 9; IS-LM modeli, Bölüm 12 ve açık ekonomi makro iktisadı, Bölüm 15. Kitabın dördüncü baskısına ilişkin yukarıdaki açıklamaları işlevsel biçimde ifade etmek gerekirse, bu baskıda klasik makro model ve Solow büyüme modeli üzerinden uzun dönem makro analizin, IS-LM modeli ve açık ekonomi makro iktisadi üzerinden ise kısa dönem makro iktisadi analizin genişletildiği söylenebilir.
Basım Yılı:
2013-10-0
Baskı No:
1. Baskı
Cilt Tipi:
Karton
Ebat:
16x24
ISBN:
9786055339210
Kağıt Cinsi:
1. Hm. Kağıt
Sayfa Sayısı:
459
Yayınevi:
İmaj Yayıncılık
Yazar:
Erdal M. Ünsal
kelepir ve En ucuz fiyatları karşılaştır ! Kelepir kitap nereden alınır? En ucuz cep telefonu fiyatları hangi sitede kaç lira? 
 
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Yukarıdaki listede tüm satıcılar yer almayabilir.
* Kelepir.com'da bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararlar ile 3. kişilere ait zararlardan Kelepir.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.