en ucuz Turizmde Tanıtma ve Satış Geliştirme

, kelepir Turizmde Tanıtma ve Satış Geliştirme, toptan Turizmde Tanıtma ve Satış Geliştirme
kelepir.com'da Ücretsiz İlan VerHemen Üye olİlanını yayınla, milyonlara ulaş
%20

Turizmde Tanıtma ve Satış Geliştirme

Stok Kodu: 416838
Liste fiyatı: 12,00 TL
9,60 TL
Kazancınız: 2,40 TL (20%)
Kelepir Kitap
Mağaza
Ürün Adı
Fiyat
 
Turizmde tanıtma ve satış geliştirme konularını titizlikle inceleyen bu kitap,turizm eğitimi gören yüksek okul öğrencilerine, işletmecilere,turizm sektörü çalışanlarına ve akademik çevrelere yararlı olacak bir başvuru eser özelliği taşımaktadır. Dünyada turizmin öneminin gittikçe artması ve dünyada döviz ve istihdam açısından en büyük sektör olma yolundaki gelişimi bir çok ülkeyi bu alanda daha yoğun bir faaliyet ortamına sokmaktadır. Böylece, ülkeler ürünlerini geniş kitlelere pazarlamak ve mümkün olan en üst düzeyde tanıtım pastasından pay almak için turizm tanıtımına gittikçe daha fazla kaynak tahsis etmektedir. İşletme bazında ise bir çok turizm tesisi, turizm pastasından daha fazla pay almak için yoğun tutundurma faaliyetlerinde bulumaktadır.
Basım Yılı:
2005-1-1
Baskı No:
3. Baskı
Cilt Tipi:
Karton
Ebat:
16,5x24
ISBN:
9789756267318
Kağıt Cinsi:
Kitap Kağıdı
Sayfa Sayısı:
228
Yayınevi:
Değişim Yayınları
Yazar:
Cevdet Avcıkurt
kelepir ve En ucuz fiyatları karşılaştır ! Kelepir kitap nereden alınır? En ucuz cep telefonu fiyatları hangi sitede kaç lira? 
 
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Yukarıdaki listede tüm satıcılar yer almayabilir.
* Kelepir.com'da bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararlar ile 3. kişilere ait zararlardan Kelepir.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.