en ucuz İnsanın Yaşayan Geçmişi Avustralya Yerlileri

, kelepir İnsanın Yaşayan Geçmişi Avustralya Yerlileri, toptan İnsanın Yaşayan Geçmişi Avustralya Yerlileri
kelepir.com'da Ücretsiz İlan VerHemen Üye olİlanını yayınla, milyonlara ulaş

İnsanın Yaşayan Geçmişi Avustralya Yerlileri

Stok Kodu: 443091
15,00 TL
Kelepir Kitap
Mağaza
Ürün Adı
Fiyat
 
"Entehlikeli dünya görüşü, dünyayı hiç görmemiş olan insanların dünya görüşüdür..."Alexander Von Humbold"Eser Coşkun’un kitabını okuyun, günümüzde yaşananlara farklı bir gözle bakacaksınız. Tarihe tanıklık etmenin ve insanların ‘Düş zamanları’nı. Çalmanın ne anlama geldiğini çok daha derinden duyulmayacaksınız...Ayşe Emel Mesci (Cumhuriyet)"Dünyanın yaşayan bu en eski insan topluluğunun yaşam şekillerinin, geleneklerinin sömürülmelerinin ve yaşadıkları zorlukların anlatıldığı kitapta... Aboriginler’in doğayla ilişkilerinin günümüz insanlara verdiği mesaj anlatılıyor..."Dalida Özatay (Akşam)"Onlar insanın kendi kendisiyle karşılaştığı, ‘öteki insan’ durumunda, konumundalar... İlk ve tek, özgün; akademik somurtkanlıktan uzak, kolay ve açık, anlaşılır... Aboriginler konusunda bir ilk çalışma...Tarık Sipahi (Vatan)"Olağanüstü bir çalışma gerçekleştirmiş Eser Coşkun..."Kenan Sönmezler (Star)
Basım Yılı:
2008-1-0
Baskı No:
3. Baskı
Cilt Tipi:
Karton
ISBN:
9789758421190
Kağıt Cinsi:
Kitap Kağıdı
Sayfa Sayısı:
144
Yayınevi:
Pera Turizm Yayınları
Yazar:
Eser Coşkun
kelepir ve En ucuz fiyatları karşılaştır ! Kelepir kitap nereden alınır? En ucuz cep telefonu fiyatları hangi sitede kaç lira? 
 
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Yukarıdaki listede tüm satıcılar yer almayabilir.
* Kelepir.com'da bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararlar ile 3. kişilere ait zararlardan Kelepir.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.