en ucuz Gündelik Hayatın Tao´su; Aydınlanma Yolunda İçsel Huzurun Doğu Felsefesi Kökenli Gizemleri

, kelepir Gündelik Hayatın Tao´su; Aydınlanma Yolunda İçsel Huzurun Doğu Felsefesi Kökenli Gizemleri, toptan Gündelik Hayatın Tao´su; Aydınlanma Yolunda İçsel Huzurun Doğu Felsefesi Kökenli Gizemleri
kelepir.com'da Ücretsiz İlan VerHemen Üye olİlanını yayınla, milyonlara ulaş
%35

Gündelik Hayatın Tao´su; Aydınlanma Yolunda İçsel Huzurun Doğu Felsefesi Kökenli Gizemleri

Stok Kodu: 420106
Liste fiyatı: 25,00 TL
16,25 TL
Kazancınız: 8,75 TL (35%)
Kelepir Kitap
Mağaza
Ürün Adı
Fiyat
 
GÜNDELİK HAYATIN TAO´SUDoğu felsefesi uzmanı ve Tao ustası olan Derek Lin zamana direnen Çin spritüel düşünce sistemini yirmi birinci yüzyıla taşımaktadır. "Tao´nun çağlar boyunca bozulmadan varlığını sürdürmesinin tek bir basit nedeni vardır." Derek Lin bunu kitabında şöyle açıklamaktadır: "O işlemektedir. Tao ilkeleri gündelik hayata uygulandığı zaman son derece etkindir. Felsefe bir bütün olarak huzur verici, enerji dolu olmasının yanı sıra pratik faydalı ve yaşama yön veren bir niteliğe sahiptir." Lin, öykü ve kısa dharma konuşmalarının güçlü anlatımını kullanarak Tao sırlarını aydınlatmakta ve bu sırların içinde bulunan bilgeliği okuyuculara aktarmaktadır. Kitaptaki öğretileri uygulayan okuyucular bunun etkilerini kısa süre içinde kendi yaşantılarında hissetmeye başlayacaklardır. Kitap aracılığı ile zorluklarla mücadele etmede daha az çaba ile daha iyi sonuçlar alacaklar, hayatın tüm alanlarında çoğalmış bir güç ve açıklık yaşayacaklardır. Bu Tao Denen Şey de Ne? Tao´nun Gerçek Değeri Nedir? Ânı Yaşamak: Şimdiki Zamanın Farkında Olmak Küçük Şeylerden Mutlu Olmak Kaderinizin Sorumluluğunu Üstlenmek Büyük Ruhsal Yolculuk İçin Tao´nun Evrensel Senfonisini Dinlemek Başımıza Kötü Bir Şey Geldiğinde Ne Yapabiliriz? Hayatın İniş Çıkışlarını Sükûnetle Yorumlamak Olumsuz Kişilerle Başa Çıkmanın En İyi Yolu Nedir? Enerjimizi İçsel Güç Oluşturmaya Yönlendirmek Gerçek ve Kalıcı Sonuçlar Elde Etmek Bizi Gücendirmiş Olan Kişileri Nasıl Bağışlarız? Sevdiklerimizin Kıymetini Biliyor muyuz? Bir Meselenin Her İki Yanını da Görebilmek Hayattaki Değişimlerle Yüzleşmek ve Onları Yönetebilmek Niçin Kendimizi Sürekli Başkalarıyla Kıyaslarız? Hayatı Bir Şenlik Gibi Yaşamak Sevgi ve Dostluk Hazinesinin Kilidini Açmak Dostlar Egoyla Başa Çıkmakta Birbirlerine Nasıl Yardımcı Olurlar? Başkalarını Nasıl Değerli ve Sevgili Kaynaklarımız Olarak Görebiliriz? Maddi Şeyler Keyif Almamıza Nasıl Köstek Olur? Varlığımızın Özü Nedir? Her Şeyin Hiçbir Şeyden Geldiğini Nasıl Söyleyebiliriz? Yaratılış ve Yok Oluş: Bunlar Nasıl Aynı Madalyonun iki yüzü olabilir? Ölüme Nasıl Bakmalıyız? Cennet ve Cehennem: Öbür Dünyayla İlgili Gerçek
Basım Yılı:
2008-4-15
Baskı No:
1
Cilt Tipi:
Karton
Ebat:
13,5x19,5
ISBN:
9786055943097
Kağıt Cinsi:
2.Hamur
Sayfa Sayısı:
216
Yayınevi:
Pegasus Yayınları
Yazar:
Derek Lin
kelepir ve En ucuz fiyatları karşılaştır ! Kelepir kitap nereden alınır? En ucuz cep telefonu fiyatları hangi sitede kaç lira? 
 
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Yukarıdaki listede tüm satıcılar yer almayabilir.
* Kelepir.com'da bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararlar ile 3. kişilere ait zararlardan Kelepir.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.