en ucuz Din ve Beyin

, kelepir Din ve Beyin, toptan Din ve Beyin
kelepir.com'da Ücretsiz İlan VerHemen Üye olİlanını yayınla, milyonlara ulaş
%25

Din ve Beyin

Stok Kodu: 441445
Liste fiyatı: 35,00 TL
26,25 TL
Kazancınız: 8,75 TL (25%)
Kelepir Kitap
Mağaza
Ürün Adı
Fiyat
 
Beynimiz Nasıl Çalışır, Dini Nasıl Algılar?Müslümanlık, üzeri örtülmüş bîr şekilde insanlara sunulmaktadır. "Bütün mesele üzerindeki bu Örtüyü kaldırmak ve ana kaynağa geri dönmektir." diyen Yazarımız Prof. Dr. Gazi Özdemİr, bu kitabında, aslında her şeyin bir ve tek olduğuna ilişkin evrensel prensibin İnsanda ve doğada nasıl işlemekte olduğunu ortaya koruyor. Kitabın sayfalarında ilerledikçe göreceksiniz ki, beynin ve sinir sisteminin çalışma prensipleri ile insanlığın la b İ olduğu yaşam prensipleri birebir aynı kurallara göre islemektedir. 8u prensiplere aykırı hareket edilince nasıl vücudumuzda hastalık belirtileri meydana geliyorsa, toplumsal boyutta da aynı hastalıklar kendini gösteriyor. Aynı şey dinlerin ortaya koymuş olduğu prensipler için de geçerlidir. Kitabm sonuna geldiğinizde; kâinatın en küçük parçasının, bütün ile aslında aynı prensiplere sahip olduğunu görecek, "bîr kelebeğin kanat çırpışının kâinatı gerçeklen de titretebildiğim" hissedeceksiniz. Kur´an aracılığı ile din nasıl sevgi ve huzuru öneriyorsa, Beyin de temelde sevgi ve huzuru önermektedir. "Yeryüzünde iyice görenler için pek çok ayet bulunmaktadır. Hala görmüyor musunuz?"
Basım Yılı:
2008-6-12
Baskı No:
8. Baskı
Cilt Tipi:
Karton
Ebat:
13,5x19,5
ISBN:
9789758312405
Kağıt Cinsi:
Kitap Kağıdı
Sayfa Sayısı:
670
Yayınevi:
Sınırötesi Yayınları
Yazar:
Gazi Özdemir
kelepir ve En ucuz fiyatları karşılaştır ! Kelepir kitap nereden alınır? En ucuz cep telefonu fiyatları hangi sitede kaç lira? 
 
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Yukarıdaki listede tüm satıcılar yer almayabilir.
* Kelepir.com'da bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararlar ile 3. kişilere ait zararlardan Kelepir.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.