en ucuz Evren Tasavvuru; Kendini Bilmek Ya da Evreni Kurmak

, kelepir Evren Tasavvuru; Kendini Bilmek Ya da Evreni Kurmak, toptan Evren Tasavvuru; Kendini Bilmek Ya da Evreni Kurmak
kelepir.com'da Ücretsiz İlan VerHemen Üye olİlanını yayınla, milyonlara ulaş
%26

Evren Tasavvuru; Kendini Bilmek Ya da Evreni Kurmak

Stok Kodu: 436877
Liste fiyatı: 30,00 TL
22,20 TL
Kazancınız: 7,80 TL (26%)
Kelepir Kitap
Mağaza
Ürün Adı
Fiyat
 
Evren Tasavvuru başlıklı bu çalışmada temel kaygı evren tasavvurunu tanımlamak, içeriğini ve yapısını açıklamaktır. Tarih düşüncesi evren tasavvurunun bir bölümü olarak yer almaktadır. Evren tasavvurunun yapısı ve içeriği, toplayıcı-avcı toplulukların özellikleri, neolitik devrimle gerçekleştirilen kültürel unsurlar ile Sümer, Mısır, Yahudi, Hint ve Çin gibi ilk medeniyetler göz önünde bulundurularak temellendirilmeye çalışılmıştır. Bu kitap çerçevesinde Hıristiyan inancının oluşmasından önceki dönem ele alınmıştır.
Basım Yılı:
2012-11-27
Baskı No:
1
Cilt Tipi:
Karton
Ebat:
16,5x23,5
ISBN:
9789759953577
Kağıt Cinsi:
2.Hamur
Sayfa Sayısı:
384
Yayınevi:
Dergah Yayınları
Yazar:
Ayhan Bıçak
kelepir ve En ucuz fiyatları karşılaştır ! Kelepir kitap nereden alınır? En ucuz cep telefonu fiyatları hangi sitede kaç lira? 
 
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Yukarıdaki listede tüm satıcılar yer almayabilir.
* Kelepir.com'da bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararlar ile 3. kişilere ait zararlardan Kelepir.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.