en ucuz İçimizdeki Tanrı

, kelepir İçimizdeki Tanrı, toptan İçimizdeki Tanrı
kelepir.com'da Ücretsiz İlan VerHemen Üye olİlanını yayınla, milyonlara ulaş
%20

İçimizdeki Tanrı

Stok Kodu: 442123
Liste fiyatı: 16,00 TL
12,80 TL
Kazancınız: 3,20 TL (20%)
Kelepir Kitap
Mağaza
Ürün Adı
Fiyat
 
Halil İbrahim Ay, yazım hayatının belirleyicisi olan İçimizdeki Tanrı'da insanlar nereden geldi,nereye gidiyor; dinler bizden ne aldı, ne verdi; Tanrı insan için ne anlama geliyor ve bu kavram davranışlarımızı ne kadar etkiliyor sorularına yanıt arıyor. Düşünür bu tür soyut kavramlara ve düşünen insanı doğrudan meşgul eden geleneksel olgulara felsefî açıdan bakıyor, çarpıcı açıklama ve yorumlar getiriyor. İnsanın, insan olmasındaki en belirgin özelliğinin düşünüyor olmasının altını çizen Ay, doğaüstü yerlerde olduğu sanılan Tanrı'nın aslında o kadar uzakta değil; herkesin kendi içinde olduğunu anımsatıyor. Zaten Tanrı da Kur?an?da Kaf suresi 16'ıncı ayette, "Size şah damarınız kadar yakınım." dememiş miydi? İşte bu noktadan hareketle Ay, mutluluk ve başarılarımız bağlamında içimizdeki Tanrı'yı sorgulamamızın, daha iyi tanımamızın yaşamsal önemini üst düzeyde irdeliyor...
Basım Yılı:
2014-12
Baskı No:
4
Cilt Tipi:
Karton
Ebat:
13,5x21
ISBN:
9786058472105
Kağıt Cinsi:
2.Hamur
Sayfa Sayısı:
304
Yayınevi:
Sınırsız Kitap
Yazar:
Halil İbrahim Ay
kelepir ve En ucuz fiyatları karşılaştır ! Kelepir kitap nereden alınır? En ucuz cep telefonu fiyatları hangi sitede kaç lira? 
 
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Yukarıdaki listede tüm satıcılar yer almayabilir.
* Kelepir.com'da bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararlar ile 3. kişilere ait zararlardan Kelepir.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.