en ucuz İslam Felsefesinin Kaynakları

, kelepir İslam Felsefesinin Kaynakları, toptan İslam Felsefesinin Kaynakları
kelepir.com'da Ücretsiz İlan VerHemen Üye olİlanını yayınla, milyonlara ulaş
%26

İslam Felsefesinin Kaynakları

Stok Kodu: 436977
Liste fiyatı: 10,00 TL
7,40 TL
Kazancınız: 2,60 TL (26%)
Kelepir Kitap
Mağaza
Ürün Adı
Fiyat
 
İslam düşüncesinin fikri temellerinin çoğunlukla Eski Yunan felsefesine dayandığı söylenir. Bu eserde ise öteki köklere; bilhassa doğu düşüncesine de yer verilmekte ve dolayısıyla Yunan felsefesinin İslam düşüncesinin fikri kökleri arasında yalnızca bir tanesi olduğu ortaya konulmaktadır. Eserin orijinal ismi, "Usulü felsefeti´l-Arabiyye"dir. Son zamanlarda Batılıların tesiri ile İslam medeniyetinin ortak eseri olan düşünce ürünlerine "Arap" etiketi yapıştırılmaktadır. Yayınevimiz "Çağdaş İslam Düşüncesi Dizisi"nde tercümesini yayınladığı bu kitaba "İslam felsefesinin kaynakları" isminin verilmesini uygun görerek tarihi vakıaya uygun hareket ettiği inancındadır.(Arka Kapak)
Baskı No:
2
Çeviren:
Fahrettin Olguner
Cilt Tipi:
Karton
Ebat:
13,5x19,5
ISBN:
9789757462224
Kağıt Cinsi:
3.Hamur
Sayfa Sayısı:
150
Yayınevi:
Dergah Yayınları
Yazar:
Y. Kumeyr
kelepir ve En ucuz fiyatları karşılaştır ! Kelepir kitap nereden alınır? En ucuz cep telefonu fiyatları hangi sitede kaç lira? 
 
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Yukarıdaki listede tüm satıcılar yer almayabilir.
* Kelepir.com'da bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararlar ile 3. kişilere ait zararlardan Kelepir.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.