en ucuz Sonsuzluğun Sonsuzluğu

, kelepir Sonsuzluğun Sonsuzluğu, toptan Sonsuzluğun Sonsuzluğu
kelepir.com'da Ücretsiz İlan VerHemen Üye olİlanını yayınla, milyonlara ulaş
%30

Sonsuzluğun Sonsuzluğu

Stok Kodu: 429642
Liste fiyatı: 34,00 TL
23,80 TL
Kazancınız: 10,20 TL (30%)
Kelepir Kitap
Mağaza
Ürün Adı
Fiyat
 
Bu Eser, Mevlana Celaleddin-İ Rumi'nin, yine “sonsuzluğu” anlatan "fihi ma fih" eserinin bu yüzyıldaki eşdeğeridir.. Eser aynı zamanda, İbrahim Hakki Erzurumi'nin “Manifetname” isimli kıymetli eserinden ve fikirlerinden de etkilenmiştir. "Sonsuzluğun Sonsuzluğu", ilerde açıp genişleteceğim, sadece kendimin içinde yol kat ettiği, kimsenin dahil olmadığı ve/veya olmayacağı, Ben'de ve şimdiki bu zaman'da ve an'da söylenmiş, yapılmış, eylemsel düşünceler'den ibaret olacaktır, kendi içinde, ve/veya kendine özgü, ve tüm kainattaki nesneleri “sonsuz bir zaman” anında birbirine bağlayan ortak bir yönü bulunan, benzersiz bir “yol”dur..Sonsuzluğun sonsuzluğu, aradığın islam felsefesidir, yeni bir düşünce stilidir ki, aynı zamanda sana kainattaki nesnelerin ne kadar drift ve incelikti bir kumaşlar bütünü gibi nazenin bir şekilde sonsuzluğa kapı açacak şekilde tasarlandığını ve mükemmel bir şekilde ilm-i ebedi ve ezeli'de yaratıldığını, susamış gönüllere denizdeki okyanusa dönüşen marifet damlasıdır, hakikati arayan ariflere hikmettir, vesselam..İşte bu eser, tamami sonsuz'a açılan ve kur'an-ı hakim'in Hakikat denizinden süzülen [114 kod]'dur..
Basım Yılı:
2015-12-21
Baskı No:
1. Baskı
Cilt Tipi:
Karton
ISBN:
9786051801575
Kağıt Cinsi:
Kitap Kağıdı
Sayfa Sayısı:
570
Yayınevi:
Serüven Kitap
Yazar:
Murat Uhray
kelepir ve En ucuz fiyatları karşılaştır ! Kelepir kitap nereden alınır? En ucuz cep telefonu fiyatları hangi sitede kaç lira? 
 
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Yukarıdaki listede tüm satıcılar yer almayabilir.
* Kelepir.com'da bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararlar ile 3. kişilere ait zararlardan Kelepir.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.