en ucuz Akıl ve Çıkar; Davranışsal İktisat Açısından Rasyonel Olmanın Rasyonelliği

, kelepir Akıl ve Çıkar; Davranışsal İktisat Açısından Rasyonel Olmanın Rasyonelliği, toptan Akıl ve Çıkar; Davranışsal İktisat Açısından Rasyonel Olmanın Rasyonelliği
kelepir.com'da Ücretsiz İlan VerHemen Üye olİlanını yayınla, milyonlara ulaş
%20

Akıl ve Çıkar; Davranışsal İktisat Açısından Rasyonel Olmanın Rasyonelliği

Stok Kodu: 420598
Liste fiyatı: 20,00 TL
16,00 TL
Kazancınız: 4,00 TL (20%)
Kelepir Kitap
Mağaza
Ürün Adı
Fiyat
 
Bu eser temelde iki sorunun cevabını arama serüvenidir: İnsan davranış ve tercihlerini açıklamada rasyonelliğe ne kadar yer vermek gerekir? Eğer insanlar rasyonelseler, o zaman niçin hata yaparlar? Birinci soru önemlidir; çünkü sosyal bilimler içerisinde önemli bir koltuğa sahip olan iktisat, temelde bu varsayım üzerine kurulmuştur. Bu bağlamda, kendi çıkarını gözeterek karar veren birey yaklaşımı ne kadar gerçekçidir? İnsan davranışlarını anlamak için, bu varsayım ne tür handikaplara sahiptir? Daha da önemlisi, açıklamayı amaçladığı şeyleri ikna edici biçimde ne kadar açıklayabilmektedir? Bu eleştiriler, hem psikoloji ve davranış bilimlerinin yeni teorileri ile iktisadı birbirine yakınlaştırmakta, hem de davranışsal iktisat adıyla yeni bir alanın ortaya çıkmasına ortam oluşturmaktadır. Elinizdeki kitap yoluyla, rasyonellik ve kendi yararını gözetme paralelindeki tartışmalara bir çerçeve sunmayı amaçlıyoruz.
Basım Yılı:
2013-4-0
Baskı No:
1. Baskı
Cilt Tipi:
Karton
ISBN:
9786055790561
Kağıt Cinsi:
Kitap Kağıdı
Sayfa Sayısı:
182
Yayınevi:
Sentez Yayım Ve Dağıtım Tic. San. A. Ş.
Yazar:
Ömer Demir
kelepir ve En ucuz fiyatları karşılaştır ! Kelepir kitap nereden alınır? En ucuz cep telefonu fiyatları hangi sitede kaç lira? 
 
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Yukarıdaki listede tüm satıcılar yer almayabilir.
* Kelepir.com'da bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararlar ile 3. kişilere ait zararlardan Kelepir.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.