en ucuz Dil Felsefesi 1; Mantıkçı Paradigma

, kelepir Dil Felsefesi 1; Mantıkçı Paradigma, toptan Dil Felsefesi 1; Mantıkçı Paradigma
kelepir.com'da Ücretsiz İlan VerHemen Üye olİlanını yayınla, milyonlara ulaş
%20

Dil Felsefesi 1; Mantıkçı Paradigma

Stok Kodu: 420881
Liste fiyatı: 22,50 TL
18,00 TL
Kazancınız: 4,50 TL (20%)
Kelepir Kitap
Mağaza
Ürün Adı
Fiyat
 
Dil felsefesi Batı'da, pek çok çalışmaya konu olmuştur. Bu çalışmalarda birincil veya ikincil dil ve anlam sorunları ayrıntıyla ele alınmıştır. Bu felsefenin kurucularının ve önemli temsilcilerinin kitapları bütün Avrupa dillerine çevrilmiştir. Ne yazık ki ülkemizde dil felsefesinde çok az çalışma yapılmıştır. Bu, düşünce hayatımız için büyük bir eksikliktir. Doğru düşünmek, sağlıklı iletişim kurmak, sihirli kavramların ve büyülü doktrinlerin ağına düşmekten kurtulmak; reel olan üzerine reel betimler yapabilmek bize göre dil felsefesinin imkânlarını kullanmakla mümkündür. Bu yüzden dil felsefesi bazılarının haklı olarak söyledikleri gibi ilk ve nihai felsefe'dir.
Basım Yılı:
2014-10-25
Baskı No:
1. Baskı
Cilt Tipi:
Karton
Ebat:
14,5x20,5
ISBN:
9786059922029
Kağıt Cinsi:
Kitap Kağıdı
Sayfa Sayısı:
280
Yayınevi:
Sentez Yayım Ve Dağıtım Tic. San. A. Ş.
Yazar:
Zeki Öz
kelepir ve En ucuz fiyatları karşılaştır ! Kelepir kitap nereden alınır? En ucuz cep telefonu fiyatları hangi sitede kaç lira? 
 
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Yukarıdaki listede tüm satıcılar yer almayabilir.
* Kelepir.com'da bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararlar ile 3. kişilere ait zararlardan Kelepir.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.