en ucuz Kierkegaard Üzerine

, kelepir Kierkegaard Üzerine, toptan Kierkegaard Üzerine
kelepir.com'da Ücretsiz İlan VerHemen Üye olİlanını yayınla, milyonlara ulaş
%20

Kierkegaard Üzerine

Stok Kodu: 421237
Liste fiyatı: 12,50 TL
10,00 TL
Kazancınız: 2,50 TL (20%)
Kelepir Kitap
Mağaza
Ürün Adı
Fiyat
 
Onun yaşamı, felsefenin akademik bir çaba olmadığının, esas olanın uğrunda yaşanılacak ve ölünecek fikri bulmak olduğunun, canlı bir göstergesiydi. Kierkegaard'ın tüm yaşamı boyunca inançlarına bağlı kalmıştır diyebiliriz, ben de böyle olduğuna inanıyorum. Kişisel mutluluğunu, diğerleri ile gerçek arkadaşlığı, çağdaşlarının onayından ve anlayışından vazgeçerek kendisini, gördüğü biçimde insanlığın içerisinde bulunduğu durumu açığa çıkarmaya ve kişinin yaşamında rehberlik edecek bir ilke olabilecek kendi seçimini anlatmaya dayalı yalnızlık içinde bir varoluşa adamıştır. Böylesi bir yaşamda bir parça kahramanlık vardı, vardır. Kierkergaard'ın da dediği gibi: "Şu dünyada gerçekten yalnız duran, yalnızca kendi vicdanından tavsiye alan kişi- işte o adam bir kahramandır."
Basım Yılı:
2014-6-0
Baskı No:
1. Baskı
Çeviren:
Gökhan Gürdal
Cilt Tipi:
Karton
Ebat:
13x21
ISBN:
9786055790899
Kağıt Cinsi:
Kitap Kağıdı
Sayfa Sayısı:
109
Yayınevi:
Sentez Yayım Ve Dağıtım Tic. San. A. Ş.
kelepir ve En ucuz fiyatları karşılaştır ! Kelepir kitap nereden alınır? En ucuz cep telefonu fiyatları hangi sitede kaç lira? 
 
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Yukarıdaki listede tüm satıcılar yer almayabilir.
* Kelepir.com'da bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararlar ile 3. kişilere ait zararlardan Kelepir.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.