en ucuz Marx, Benjamin, Adorno; Sanat ve Edebiyat

, kelepir Marx, Benjamin, Adorno; Sanat ve Edebiyat, toptan Marx, Benjamin, Adorno; Sanat ve Edebiyat
kelepir.com'da Ücretsiz İlan VerHemen Üye olİlanını yayınla, milyonlara ulaş
%30

Marx, Benjamin, Adorno; Sanat ve Edebiyat

Stok Kodu: 427926
Liste fiyatı: 28,00 TL
19,60 TL
Kazancınız: 8,40 TL (30%)
Kelepir Kitap
Mağaza
Ürün Adı
Fiyat
 
MARX, BENJAMIN, ADORNO SANAT VE EDEBİYAT, başta Karl Marx olmak üzere Walter Benjamin ve Theodor Adornoyu irdelerken, bu düşünürlerin insanlığın insanlaşma ve insancılaşma uğraşını her türlü evrensel üretimin veya yaratımın temeli olarak felsefileştirmelerini esas almıştır. Marxın felsefi birikimini temel alan, ancak Adornonun belirgin olarak yaptığı gibi, bu birikimin aksayan yönlerini de açıkça eleştiren diğer iki filozof, Marksist birikimin sanatsallaştırılmasının olanaklarını ortaya koymuştur.
Basım Yılı:
2013-5-7
Baskı No:
1. Baskı
Cilt Tipi:
Karton
Ebat:
15,5x23
ISBN:
9786053608509
Kağıt Cinsi:
Kitap Kağıdı
Sayfa Sayısı:
504
Yayınevi:
Türkiye İş Bankası Kültür Yayınları
Yazar:
Onur Bilge Kula
kelepir ve En ucuz fiyatları karşılaştır ! Kelepir kitap nereden alınır? En ucuz cep telefonu fiyatları hangi sitede kaç lira? 
 
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Yukarıdaki listede tüm satıcılar yer almayabilir.
* Kelepir.com'da bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararlar ile 3. kişilere ait zararlardan Kelepir.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.