en ucuz Sanat ve Estetik Kuramları

, kelepir Sanat ve Estetik Kuramları, toptan Sanat ve Estetik Kuramları
kelepir.com'da Ücretsiz İlan VerHemen Üye olİlanını yayınla, milyonlara ulaş
%20

Sanat ve Estetik Kuramları

Stok Kodu: 420555
Liste fiyatı: 27,00 TL
21,60 TL
Kazancınız: 5,40 TL (20%)
Kelepir Kitap
Mağaza
Ürün Adı
Fiyat
 
Yaşama yeni bir anlam kazandırılmasında ve insanın kendini tanıma çabasında önde gelen başarılardan biri sayılan sanatlara ilişkin düşünce yorumlara yer verilen bu kitapta, sanatlar bir bilgi ve değer temelinde ele alınmış, onlarla ilgili kuramlar serinlenmiştir. Okuyucuyu sanatın evrensel boyutuna katmayı amaçlayan bu çalışma, alımlayıcısız bir sanat etkinliğinin olanaksızlığını da vurgular. Genel bir bakışın ardından filozofların görüşleri ışığında ele alınan sanatlar, özlü ve anlaşılır bir biçimde aktarılmaya çalışılmıştır. Sanat ve Estetik Kuramları ilgi duyanların yararlanacaklarını umduğumuz özgün bir çalışmadır.
Baskı No:
11. Baskı
Cilt Tipi:
Karton
Ebat:
14x22
ISBN:
9786055790448
Kağıt Cinsi:
2. Hm. Kağıt
Sayfa Sayısı:
344
Yayınevi:
Sentez Yayım Ve Dağıtım Tic. San. A. Ş.
Yazar:
Nejat Bozkurt
kelepir ve En ucuz fiyatları karşılaştır ! Kelepir kitap nereden alınır? En ucuz cep telefonu fiyatları hangi sitede kaç lira? 
 
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Yukarıdaki listede tüm satıcılar yer almayabilir.
* Kelepir.com'da bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararlar ile 3. kişilere ait zararlardan Kelepir.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.