en ucuz Sanatta Ruhsallık Üzerine

, kelepir Sanatta Ruhsallık Üzerine, toptan Sanatta Ruhsallık Üzerine
kelepir.com'da Ücretsiz İlan VerHemen Üye olİlanını yayınla, milyonlara ulaş
%27

Sanatta Ruhsallık Üzerine

Stok Kodu: 402104
Liste fiyatı: 9,50 TL
6,94 TL
Kazancınız: 2,56 TL (27%)
Kelepir Kitap
Mağaza
Ürün Adı
Fiyat
 
"Her sanat eseri, çağının çocuğu ve pek çok durumda duygularımızın kaynağıdır. Bundan da anlaşıldığı gibi, uygarlığın her dönemi, asla tekrarlanamayacak olan, kendine özgü bir sanat meydana getirir. Geçmişin sanat ilkelerini canlandırma çabaları en fazla ölü bir sanat doğurur. Eski Yunanlılar gibi yaşamamız ve hissetmemiz olanaksızdır. Aynı şekilde, heykelde Yunan metodlarını takip etmeye çalışanlar, yalnızca bir form benzerliği elde ederler, eser sonsuza değin ruhsuz kalır."
Basım Yılı:
2015-11-10
Baskı No:
3. Baskı
Çeviren:
Gülin Ekinci
Cilt Tipi:
Karton
Ebat:
13,5x19,5
ISBN:
9786055150105
Kağıt Cinsi:
Kitap Kağıdı
Sayfa Sayısı:
104
Yayınevi:
Altıkırkbeş Yayınları
Yazar:
Wassily Kandi
kelepir ve En ucuz fiyatları karşılaştır ! Kelepir kitap nereden alınır? En ucuz cep telefonu fiyatları hangi sitede kaç lira? 
 
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Yukarıdaki listede tüm satıcılar yer almayabilir.
* Kelepir.com'da bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararlar ile 3. kişilere ait zararlardan Kelepir.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.