en ucuz Sinema Felsefesine Giriş

, kelepir Sinema Felsefesine Giriş, toptan Sinema Felsefesine Giriş
kelepir.com'da Ücretsiz İlan VerHemen Üye olİlanını yayınla, milyonlara ulaş
%20

Sinema Felsefesine Giriş

Stok Kodu: 420837
Liste fiyatı: 12,50 TL
10,00 TL
Kazancınız: 2,50 TL (20%)
Kelepir Kitap
Mağaza
Ürün Adı
Fiyat
 
En geniş alımlayıcı kitlesine ulaşabilen bir sanat dalı olarak sinemanın insanların üzerinde yarattığı "etkiler", ilk dönem sinema kuramcılarından bu yana bu alanda tartışılan en önemli konulardan biri olmuştur. Bu kitapta yer alan kuramcılar Eisenstein ve Tarkovsky, sinemanın insan ve toplumla ilişkisini kendilerine özgü biçimlerde ele almışlar ve hem kuramcı olarak hem de yönetmen olarak tarihe geçmişlerdir; eserleriyle ve kuramlarıyla pek çok sinema kuramcısının ve sinemacının da ufkunu genişletmişlerdir. Bu çalışmada, kuramında daha çok sinema sanatındaki teknik sorunlara odaklanan Eisenstein' ın sinema kuramıyla, sinema sanatının bireyin yaşamındaki yeri konusuna odaklanan Tarkovsky' nin sinema kuramları karşılaştırılmaktadır. Her iki sanatçının da sinema kuramlarını belirleyen unsur sanat anlayışları olmuştur. Bu yüzden öncelikle sanata bakışları irdelenmiştir.
Basım Yılı:
2013
Baskı No:
1. Baskı
Cilt Tipi:
Karton
Ebat:
14x20
ISBN:
9786055790479
Kağıt Cinsi:
Kitap Kağıdı
Sayfa Sayısı:
125
Yayınevi:
Sentez Yayım Ve Dağıtım Tic. San. A. Ş.
Yazar:
Elif Nuyan
kelepir ve En ucuz fiyatları karşılaştır ! Kelepir kitap nereden alınır? En ucuz cep telefonu fiyatları hangi sitede kaç lira? 
 
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Yukarıdaki listede tüm satıcılar yer almayabilir.
* Kelepir.com'da bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararlar ile 3. kişilere ait zararlardan Kelepir.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.