en ucuz Yeni Bir Bakışla Baudrillard

, kelepir Yeni Bir Bakışla Baudrillard, toptan Yeni Bir Bakışla Baudrillard
kelepir.com'da Ücretsiz İlan VerHemen Üye olİlanını yayınla, milyonlara ulaş
%30

Yeni Bir Bakışla Baudrillard

Stok Kodu: 415637
Liste fiyatı: 16,00 TL
11,20 TL
Kazancınız: 4,80 TL (30%)
Kelepir Kitap
Mağaza
Ürün Adı
Fiyat
 
Yeni Bir Bakışla Baudrillard bugün görsel sanatlar ve kültür alanında Baudrillardın nasıl bir yer işgal ettiğini temsilin doğası nedir sorusunu merkeze alarak sorguluyor. Buna yanıt ararken de dört tema imaj, sanat, tüketim ve ekranlar üzerinden Baudrillardın külliyatında öne çıkan bazı fikirler ile günümüzün imaja doymuş dünyasında yüzeyselliğin ve görünüşlerin hakimiyetindeki sinema, televizyon, fotoğraf, pornografi, reklam, moda, reality şovlar ve internette imajların rolünü nasıl gördüğünü, sanatın rolü ve işlevine dair ne söylediğini ve son olarak da Baudrillardın belki de en tartışmalı ve güncel yazılarının konusunu oluşturan postmodern savaş ve onun kitle medyasındaki temsiline dair analizlerini ele alıyor. İşaretlerin, imajların rolünü ve önemini hesaba katan bir tüketim teorisi geliştiren ilk düşünürlerden biri olan Baudrillardın düşünceleri Kim Toffolettinin bu ufuk açıcı kitabında yeniden ele alınıyor, işleniyor, sorgulanıyor ve aralıksız olarak Baudrillardın şu sözü yankılanıyor: Her şey görünür kılındığında, görülecek bir şey kalmadığını keşfederiz. Serinin diğer kitapları: Yeni Bir Bakışla Heidegger Yeni Bir Bakışla Adorno Yeni Bir Bakışla Deleuze Yeni Bir Bakışla Derrida
Basım Yılı:
2014-5-12
Baskı No:
1. Baskı
Çeviren:
Yetkin Başkavak
Cilt Tipi:
Karton
Ebat:
13,5x19,5
ISBN:
9786055029197
Kağıt Cinsi:
Kitap Kağıdı
Sayfa Sayısı:
130
Yayınevi:
Kolektif Kitap
Yazar:
Kim Toffoletti
kelepir ve En ucuz fiyatları karşılaştır ! Kelepir kitap nereden alınır? En ucuz cep telefonu fiyatları hangi sitede kaç lira? 
 
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Yukarıdaki listede tüm satıcılar yer almayabilir.
* Kelepir.com'da bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararlar ile 3. kişilere ait zararlardan Kelepir.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.