en ucuz Aristoteles Yazıları; Varlık, Bilgi ve Yaşam Üzerine

, kelepir Aristoteles Yazıları; Varlık, Bilgi ve Yaşam Üzerine, toptan Aristoteles Yazıları; Varlık, Bilgi ve Yaşam Üzerine
kelepir.com'da Ücretsiz İlan VerHemen Üye olİlanını yayınla, milyonlara ulaş
%20

Aristoteles Yazıları; Varlık, Bilgi ve Yaşam Üzerine

Stok Kodu: 421084
Liste fiyatı: 20,00 TL
16,00 TL
Kazancınız: 4,00 TL (20%)
Kelepir Kitap
Mağaza
Ürün Adı
Fiyat
 
iyi yaşamak insanın asıl ereğidir; fakat bu önce yaşamayı ve birlikte yaşamayı gerektirir.Aristoteles, Politika: 1280b 30-35. Bazı canlılar doğa ile yaşarlar (phsusis); bazıları alışkanlıklarla (ethos); fakat yalnızca insan logos ile yaşar; çünkü yalnızca insan logosa sahiptir. Aristoteles, Politika: 1332b3-5. Önemli olan bir ruha ya da akla sahip olarak yaşamak değil, önemli olan bir ruha ya da akla sahip olarak etkin yaşamaktır. Aristoteles, Protreptikos: Fragment 14.
Basım Yılı:
2013-4-0
Baskı No:
1. Baskı
Cilt Tipi:
Karton
ISBN:
9786055790554
Kağıt Cinsi:
Kitap Kağıdı
Sayfa Sayısı:
175
Yayınevi:
Sentez Yayım Ve Dağıtım Tic. San. A. Ş.
Yazar:
H. Nur Erkızan
kelepir ve En ucuz fiyatları karşılaştır ! Kelepir kitap nereden alınır? En ucuz cep telefonu fiyatları hangi sitede kaç lira? 
 
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Yukarıdaki listede tüm satıcılar yer almayabilir.
* Kelepir.com'da bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararlar ile 3. kişilere ait zararlardan Kelepir.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.