en ucuz Sanatımızın Hatıra Defteri (Belgesel Kitap DVD); Klasik, Senfonik, Epik, Lirik ve Antimedyatik Kültür Sanat Hatıraları

, kelepir Sanatımızın Hatıra Defteri (Belgesel Kitap DVD); Klasik, Senfonik, Epik, Lirik ve Antimedyatik Kültür Sanat Hatıraları, toptan Sanatımızın Hatıra Defteri (Belgesel Kitap DVD); Klasik, Senfonik, Epik, Lirik ve Antimedyatik Kültür Sanat Hatıraları
kelepir.com'da Ücretsiz İlan VerHemen Üye olİlanını yayınla, milyonlara ulaş
%20

Sanatımızın Hatıra Defteri (Belgesel Kitap DVD); Klasik, Senfonik, Epik, Lirik ve Antimedyatik Kültür Sanat Hatıraları

Stok Kodu: 427336
Liste fiyatı: 150,00 TL
120,00 TL
Kazancınız: 30,00 TL (20%)
Kelepir Kitap
Mağaza
Ürün Adı
Fiyat
 
Sedat Simavi 2013 ödülü Belgeselimizde son yüzyıl boyunca olup biten pek çok sanat hatırası anlatıyoruz. Geçmişin bazı hatıraları da zamanımızın dostlarıyla canlanıyor, hayat buluyor! Tarık Akandan Atilla İlhan, Candan Erçetinden Leyla Gencer, Halil Ergünden F,ikret Mualla, Demet Akbağdan Müzeyyen Saner, Güven Kıraçtan Aziz Nesin, Beyazıt Öztürkten Abdülhak Hamit, Osman Gidişoğlundan Yahya Kemal, Meltem Cumbuldan Cahide Sonku, Orhan Alkayadan Can Yücel,Erkan Candan Neyzan Tevfik, Mahir Günşıraydan Orhan Kemal, Bülent Filden Ruhi Su vb..
Basım Yılı:
2013-12-29
Baskı No:
1
Cilt Tipi:
Karton
Ebat:
22x30
ISBN:
9789757104995
Kağıt Cinsi:
Kuşe
Sayfa Sayısı:
240
Yayınevi:
Deniz Kültür
Yazar:
Nebil Özgentürk
kelepir ve En ucuz fiyatları karşılaştır ! Kelepir kitap nereden alınır? En ucuz cep telefonu fiyatları hangi sitede kaç lira? 
 
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Yukarıdaki listede tüm satıcılar yer almayabilir.
* Kelepir.com'da bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararlar ile 3. kişilere ait zararlardan Kelepir.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.