en ucuz Sudoku 3

, kelepir Sudoku 3, toptan Sudoku 3
kelepir.com'da Ücretsiz İlan VerHemen Üye olİlanını yayınla, milyonlara ulaş
%20

Sudoku 3

Stok Kodu: 440729
Liste fiyatı: 6,00 TL
4,80 TL
Kazancınız: 1,20 TL (20%)
Kelepir Kitap
Mağaza
Ürün Adı
Fiyat
 
Sudoku Nedir?Sudoku, bir mantık bulmacasıdır. Bulmacayı çözebilmeniz için matematik bilmeniz gerekmez. Sudoku, üstün, maharetli ve çılgın zekanızı ortaya çıkaracak bir mantık bulmacasıdır. Üstelik bağımlılık yapar. Sudoku'nun kökeni, 18. yüzyılda İsviçreli matematikçi Leonhard Eular tarafından tasarlanan Latin Karelerine dayanır. Japonya'da 1980'lerden beri çok popüler bir oyundur. Nasıl Oynanır? Toplamda 9*9=81 kare olan kümelere 1'den 9'a kadar rakamlar yerleştirilir. Her bir rakam, her bir satırda ve her bir sütunda sadece bir kez kullanılabilir. Her bir rakam, 3*3=9 kareden oluşan bloklarda da sadece bir kez kullanılabilir. Bulmacayı tamamlamak için tabloyu öyle bir şekilde doldurmalısınız ki dokuz kareden oluşan her satır, her sütun ve her blok 1'den 9'a kadar bütün rakamları içersin, hiçbir rakam tekrarlanmasın ve eksik kalmasın. Bazı rakamlar bulmacaya zaten yerleştirilmiş olacaktır. Bu rakamlar ne kadar artarsa bulmaca o kadar kolaylaşır.
Basım Yılı:
2013-9-4
Baskı No:
2. Baskı
Cilt Tipi:
Karton
Ebat:
14x20
ISBN:
9786054566075
Kağıt Cinsi:
Kitap Kağıdı
Sayfa Sayısı:
76
Yayınevi:
Sinemis Yayınları
Yazar:
Kolektif

Bu ürünleri gördünüz mü? Bu ürünleri gördünüz mü?

kelepir ve En ucuz fiyatları karşılaştır ! Kelepir kitap nereden alınır? En ucuz cep telefonu fiyatları hangi sitede kaç lira? 
 
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Yukarıdaki listede tüm satıcılar yer almayabilir.
* Kelepir.com'da bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararlar ile 3. kişilere ait zararlardan Kelepir.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.