en ucuz Vitray Stained Glass

, kelepir Vitray Stained Glass, toptan Vitray Stained Glass
kelepir.com'da Ücretsiz İlan VerHemen Üye olİlanını yayınla, milyonlara ulaş
%20

Vitray Stained Glass

Stok Kodu: 443881
Liste fiyatı: 27,00 TL
21,60 TL
Kazancınız: 5,40 TL (20%)
Kelepir Kitap
Mağaza
Ürün Adı
Fiyat
 
Bu kitap, vitray sanatını yeniden öğrenmek isteyenlere ve vitray dersi verecek kişilere kaynak olarak hazırlanmıştır. Günümüzde bu konuda var olan kitaplar, daha ziyade yurt dışından gelen, öğretici olmaktan çok vitray örneklerini ve tarihçesini kapsayan eserlerdir. Bu eserlerden vitray yapımını öğrenmenin güçlüğünü ortadadır. Bu yüzden konuları oluştururken vitrayın tarihinden uzun uzun bahsetmek yerine, camın yapısı, kullanılan malzemeler, uygulanan teknikleri anlatmanın yararlı olacağını düşündüm ve tamamen uygulamaya yönelik bir kitap tasarladım. Gerek yurt içi gerekse yurt dışı çalışmalarda ve yıllarca vermekte olduğum vitray derslerinde edindiğim tecrübelerimi de aktararak teknikleri anlaşılabilecek şekilde ifade etmeye gayret ettim
Basım Yılı:
2001
Baskı No:
1
Cilt Tipi:
Ciltli
Ebat:
19,5x28
ISBN:
9789756720042
Kağıt Cinsi:
2.Hamur
Sayfa Sayısı:
80
Yayınevi:
Sır Yayıncılık
Yazar:
Rauf Tuncer

Bu ürünleri gördünüz mü? Bu ürünleri gördünüz mü?

kelepir ve En ucuz fiyatları karşılaştır ! Kelepir kitap nereden alınır? En ucuz cep telefonu fiyatları hangi sitede kaç lira? 
 
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Yukarıdaki listede tüm satıcılar yer almayabilir.
* Kelepir.com'da bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararlar ile 3. kişilere ait zararlardan Kelepir.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.