en ucuz Ezoterik Şifa

, kelepir Ezoterik Şifa, toptan Ezoterik Şifa
kelepir.com'da Ücretsiz İlan VerHemen Üye olİlanını yayınla, milyonlara ulaş
%25

Ezoterik Şifa

Stok Kodu: 441842
Liste fiyatı: 24,00 TL
18,00 TL
Kazancınız: 6,00 TL (25%)
Kelepir Kitap
Mağaza
Ürün Adı
Fiyat
 
Kadim uygarlıkların bilgelikleri gün ışığına çıkıyor... Modern dünya ile birlikte kadim uygarlıkların, varlığımızla ilgili sır derecesindeki önemli bilgileri maalesef unutuldu/unutturuldu. Bilimsel olmamakla suçlandı. Şarlatanlık konusu edildi. Ancak 21. yüzyılla birlikte, kadim uygarlıkların aslında çok önemli bilgilere sahip oldukları parapsikolojik, metapsişik ve ezoterik çalışmalarla gözler önüne serilmeye başlandı. Kadim uygarlıklar, varlığımızın üç unsurunun olduğundan bahsetmişlerdir. Bunlar beden, ruh ve yaşam enerjisidir. Bu kitap, insanın ve evrenin zaten mükemmel yapısını, nasıl basit ve etkin bir şekilde kullanacağımızı anlatmaktadır. Kadim uygarlıkların kadim şifa bilgileri hem zihinsel hem de fiziksel olarak dengeli bir yaşam sürmemizde bizlere çok önemli ipuçları sunmaktadır. Bu bilgiler ve pratik uygulamalarla sağlığımızda oluşmuş ya da oluşacak birçok dengesizliği düzeltmemiz mümkündür. Her şey bir enerjiden meydana gelir. Bedenimiz yani bizim enerjimiz de, başka enerjilerden beslenir, etkilenir. Evrendeki diğer enerjilerle ilişkili olan üçüncü unsurumuz yaşam enerjimizdir. İşte bu nedenle kadim uygarlıklar; yaşam enerjisini sudan, yemekten daha önemli bir ihtiyaç olarak görürdü. Şimdi bu kadim bilgeliği bizim de görme zamanımız geldi Bu bilgilere yaşamınızda yer vermenizin size hiçbir zararı yoktur ancak faydaları çok büyüktür.
Basım Yılı:
2014-2-28
Baskı No:
1
Cilt Tipi:
Karton
Ebat:
13,5x19,5
ISBN:
9789758312764
Kağıt Cinsi:
2.Hamur
Sayfa Sayısı:
200
Yayınevi:
Sınırötesi Yayınları
Yazar:
Kerimali Doğacı
kelepir ve En ucuz fiyatları karşılaştır ! Kelepir kitap nereden alınır? En ucuz cep telefonu fiyatları hangi sitede kaç lira? 
 
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Yukarıdaki listede tüm satıcılar yer almayabilir.
* Kelepir.com'da bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararlar ile 3. kişilere ait zararlardan Kelepir.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.