en ucuz Ezoterizme Giriş

, kelepir Ezoterizme Giriş, toptan Ezoterizme Giriş
kelepir.com'da Ücretsiz İlan VerHemen Üye olİlanını yayınla, milyonlara ulaş
%25

Ezoterizme Giriş

Stok Kodu: 441583
Liste fiyatı: 38,00 TL
28,50 TL
Kazancınız: 9,50 TL (25%)
Kelepir Kitap
Mağaza
Ürün Adı
Fiyat
 
Ezoterizmin içindeki bilgileri öğrenmek ve bu bilgiler ışığında dinsel metinleri okumak, dinlerin içindeki gerçek mesajları yakalaya- bilmemizde bize çok büyük kolaylık sağlaya- caktır. Dolayısıyla dinlerin de gerçek değe- riyle algılanmasında bu çalışma, bizlere büyük bir oranda yardımcı olacaktır.Ezoterik bilgiler ışığında kutsal metinler incelendiğinde, dinlerle ilgili bilgilerimizin ne kadar eksik olduğu hemen ortaya çıkacaktır. Çünkü dinlerin dili semboliktir ve bu semboller ezoterik içeriklidir. Dinlerin günümüzde hâlâ geniş halk kesimlerince tam olarak anlaşılamamasının ve dinlerle ilgili kulaktan dolma klâsik yorumlarla yetinilmesinin tek sebebi işte budur. İnanmış olduğumuz dinin bizlere aktarmış olduğu ilâhi mesajları daha kapsamlı olarak öğren- mek isteyen herkes, ezoterizme müracaat etmek zorundadır. Aksi takdirde ilâhi mesajlar bizler için kapalı kalacaktır.
Basım Yılı:
2013-3-11
Baskı No:
1
Cilt Tipi:
Karton
Ebat:
13,5x19,5
ISBN:
9789758312719
Kağıt Cinsi:
2.Hamur
Sayfa Sayısı:
400
Yayınevi:
Sınırötesi Yayınları
Yazar:
Ergun Candan
kelepir ve En ucuz fiyatları karşılaştır ! Kelepir kitap nereden alınır? En ucuz cep telefonu fiyatları hangi sitede kaç lira? 
 
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Yukarıdaki listede tüm satıcılar yer almayabilir.
* Kelepir.com'da bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararlar ile 3. kişilere ait zararlardan Kelepir.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.