en ucuz Kaderin Şifresi

, kelepir Kaderin Şifresi, toptan Kaderin Şifresi
kelepir.com'da Ücretsiz İlan VerHemen Üye olİlanını yayınla, milyonlara ulaş
%25

Kaderin Şifresi

Stok Kodu: 441476
Liste fiyatı: 22,00 TL
16,50 TL
Kazancınız: 5,50 TL (25%)
Kelepir Kitap
Mağaza
Ürün Adı
Fiyat
 

"Bir kelebeğin kanat çırpması, dünyanın bir başka köşesinde büyük fırtınalara sebebiyet verebilir..." (Kelebek Etkisi Teorisi) Nasıl ki evrende her şey birbiriyle bağlantılı ve evrendeki her şey birbirini etkilemekteyse, insanı oluşturan her unsurun da insanla bir bağlantısı vardır. Bu unsurlar arasına, "Doğum Tarihimiz" ve "İsmimizin Enerjetik" yapısı da dahildir. Evren ve Dünya Devresellik Prensibi'yle, belirli zamanlarda inişler ve çıkışlar yaşar, kritik devrelerden geçer. Peki ya evrenin parçası olan insan!... Bizim geçirdiğimiz ve geçireceğimiz kritik yılları "Devresellik Prensibi" içinde tespit edebilir miyiz? Sayıların yaşamımızdaki yeri nedir? Sağlık, iş, evlilik, okul hayatı ve şansımızın "Sayılar"la ilişkisi var mıdır? İsimlerimiz Kelâmdır. Sestir. Bu seslerin, bu titreşimlerin bizim üzerimizdeki etkileri nelerdir? Çocuklarımıza koyduğumuz isimler onları nasıl etkiliyor? Doğru titreşimlerimizi nasıl tespit edebiliriz? Binlerce yıl önecisinden günümüze gelen şifre sistemi... Doğum esnasında karşılaştığımız kozmik etkilerin ve ismimizin enerjetik yapısının bizim üzerimizde nasıl bir etkide bulunduğuna dair, çok eski geleneklerden kalma bazı bilgiler mevcuttur. Bu kitapta ele alınacak olan bilgilerin kökeni ise, İsa Peygamberin de mensubu olduğu bilinen Eseniler Topluluğuna aittir. Eseniler Kabala da dahil olmak üzere diğer gizli el yazmalarının şifreleriyle de yoğun olarak ilgilenmişlerdir. Ve bu nedenden dolayı da Şifre Kullananlar olarak da nitelendirilmişlerdir. ...Omnia in numeris sita sunt... (Her şey sayılarda gizlidir.)

Basım Yılı:
2011-3-14
Baskı No:
6
Cilt Tipi:
Karton
Ebat:
13,5x21,5
ISBN:
9789756131008
Kağıt Cinsi:
2.Hamur
Sayfa Sayısı:
304
Yayınevi:
Sınırötesi Yayınları
Yazar:
Celalettin İpekbayrak
kelepir ve En ucuz fiyatları karşılaştır ! Kelepir kitap nereden alınır? En ucuz cep telefonu fiyatları hangi sitede kaç lira? 
 
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Yukarıdaki listede tüm satıcılar yer almayabilir.
* Kelepir.com'da bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararlar ile 3. kişilere ait zararlardan Kelepir.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.