en ucuz Rüya Tabirleri Ansiklopedisi

, kelepir Rüya Tabirleri Ansiklopedisi, toptan Rüya Tabirleri Ansiklopedisi
kelepir.com'da Ücretsiz İlan VerHemen Üye olİlanını yayınla, milyonlara ulaş
%25

Rüya Tabirleri Ansiklopedisi

Stok Kodu: 406152
Liste fiyatı: 10,00 TL
7,50 TL
Kazancınız: 2,50 TL (25%)
Kelepir Kitap
Mağaza
Ürün Adı
Fiyat
 
Rüya, sembollerle görülmektedir. Her varlık ve olay, rüyada bir sembolle ifade edildiğinden rüyaların yorumu, bu sembollere göre yapılmaktadır. Rüyası tabir edilecek kimsenin din bakımından güvenilir, özü-sözü doğru, imanlı bir kişi olması; tabircinin ise, rüya sahibinin özel hayatına ait birçok şeyi bilmesi ve rüya tabiri konusunda tecrübesi olması gerekir. Çünkü rüya ile rüyayı gören kişi arasında özel bir ilgi vardır. Aynı rüya farklı kişiliklerdeki insanlar için başka başka anlamlara gelebilir. Meselâ "rüyada beyaz ata binmek" fakir biri için "mala ve servete kavuşmak" olarak, genç bir kız için "evlenmek" şeklinde ve bir şehzâde için ise "padişah olacağıyla" yorumlanabilir...Elinizdeki kitap, rüyalarınızın yorumları konusunda size yardımcı olacak şekilde hazırlanmıştır. Bu kitabı hazırlarken bütün muteber kaynaklardan yararlanılmıştır. Damla Yayınevi, rüya tabiri konusunda siz değerli okurlara yararlı bir ansiklopedi sunmakla mutludur. Sizin de mutlu rüyalar görmeniz dileklerimizle...
Basım Yılı:
2006
Baskı No:
2
Cilt Tipi:
Karton
Ebat:
13,5x19,5
ISBN:
9789753814119
Kağıt Cinsi:
2.Hamur
Sayfa Sayısı:
495
Yayınevi:
Damla Yayınevi
Yazar:
Hikmet Adıgüzel

Bu ürünleri gördünüz mü? Bu ürünleri gördünüz mü?

kelepir ve En ucuz fiyatları karşılaştır ! Kelepir kitap nereden alınır? En ucuz cep telefonu fiyatları hangi sitede kaç lira? 
 
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Yukarıdaki listede tüm satıcılar yer almayabilir.
* Kelepir.com'da bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararlar ile 3. kişilere ait zararlardan Kelepir.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.