en ucuz Açılış Stratejisinde Ustalaşma

, kelepir Açılış Stratejisinde Ustalaşma, toptan Açılış Stratejisinde Ustalaşma
kelepir.com'da Ücretsiz İlan VerHemen Üye olİlanını yayınla, milyonlara ulaş

Açılış Stratejisinde Ustalaşma

Stok Kodu: 443886
26,00 TL
Kelepir Kitap
Mağaza
Ürün Adı
Fiyat
 
"Nihayet bir açılış kitabı!"Satrançta oynamaktan zevk alacağımız iyi bir konum elde edebilmek için, öncelikle iyi bir açılış oyunu ortaya koymamız gerekir. Aksi bir durumda, mücadeledeki üstünlüğü baştan rakibimize kaptırarak, oyun boyunca bu yaptığımız hataların sıkıntısını duyarız.GM Johan Hellsten, Açılış Stratejisinde Ustalaşma adlı yapıtında, başarılı bir açılış oyunu için izlenmesi gereken temel ilkeleri, derinlemesine inceliyor. Gelişim, merkez, hücum ve savunma, piyon yarmaları, tipik hatalar ve bu yanlışların nasıl cezalandırılması gerektiği gibi önemli konulara değinilirken, günümüz satranç dünyasında artık hepimiz için temel bir mesele olan açılış hazırlığı konusu da bir büyük ustanın perspektifinden sizlere sunuluyor.- Açılış stratejisi üzerine kapsamlı bir çalışma- 396 sayfa büyükusta önerisi- 200'den fazla örnek ve alıştırma oyunlarıAçılış Stratejisinde Ustalaşma, GM Hellsten'in yıllar boyunca yürüttüğü tam-zamanlı profesyonel antrenörlük kariyerindeki çalışmalarının bir ürünü. Konular, örnekler ve ilgili alıştırmalar satrançseverlere mantıklı bir yapıda sunulmuştur, ki kendilerinni stratejik düşünme becerileri geliştirilebilsin. Eser ana olarak gelişim çabası içerisindeki öğrenciler için yazılmış olmasına karşın, yapıttan satranç öğretmen ve antrenörleri de en az kendileri kadar fayda sağlayabilecektir.İsveç eski şampiyonlarından olan Johan Hellsten büyükusta unvanına sahip ve Avrupa Takımlar Şampiyonası'nda altın madalya kazanmış, tecrübeli bir oyuncudur. Satranç yazın dünyasında, ortaya koymuş olduğu eserlerle saygın bir yer edinmiştir. Açılış Stratejisinde Ustalaşma kitabını, Satranç Stratejisinde Ustalaşma ve Oyunsonu Stratejsinide Ustalaşma kitapları takip edecektir. Analiz Yayıncılık'ın bu 22. satranç kitabının çevirisini FM Alper Efe Ataman gerçekleştirmiştir.
Basım Yılı:
2014
Baskı No:
1. Baskı
Çeviren:
Alper Efe Ataman
Cilt Tipi:
Karton
ISBN:
9786058598232
Kağıt Cinsi:
Kitap Kağıdı
Sayfa Sayısı:
395
Yayınevi:
Analiz
Yazar:
Johan Hellsten
kelepir ve En ucuz fiyatları karşılaştır ! Kelepir kitap nereden alınır? En ucuz cep telefonu fiyatları hangi sitede kaç lira? 
 
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Yukarıdaki listede tüm satıcılar yer almayabilir.
* Kelepir.com'da bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararlar ile 3. kişilere ait zararlardan Kelepir.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.