en ucuz Satranç Soru Bankası

, kelepir Satranç Soru Bankası, toptan Satranç Soru Bankası
kelepir.com'da Ücretsiz İlan VerHemen Üye olİlanını yayınla, milyonlara ulaş

Satranç Soru Bankası

Stok Kodu: 443824
20,00 TL
Kelepir Kitap
Mağaza
Ürün Adı
Fiyat
 
Satranç dünyasında, gelişim çabası içerisindeki oyuncunun uygulayabileceği yöntemlerden en önemlilerinden birisinin taktik çalışmalar olduğu bilinir. Uygulamalı çalışmaların ise, taktik çalışmalarda izlenen en doğru yöntem olduğu inkâr edilemez bir gerçektir.Elinizdeki taktik kitabında, yeni başlayanlardan büyükustalara kadar farklı seviyelerdeki oyunculara hitap edebilecek olan, daha önce basılı kaynaklarda yayınlanmamış özgün 1001 soru sizlerle buluşturuluyor.Ayrıca, kitabın içerisinde yer alan 15 test ve 240 test konumu sayesinde, okuyucular taktiksel becerilerini ne denli geliştirebildikleri ve oyun düzeylerindeki değişimler hususunda bilgi sahibi de olabileceklerdir.Elinize aldıktan sonra bırakmakta güçlük çekeceğiniz kitaptaki sorular için, sizlere şimdiden iyi şanslar diliyoruz!
Baskı No:
1. Baskı
Çeviren:
Alper Efe Ataman
Cilt Tipi:
Karton
ISBN:
9789750070020
Kağıt Cinsi:
1. Hm. Kağıt
Sayfa Sayısı:
240
Yayınevi:
Analiz
Yazar:
John Emms
kelepir ve En ucuz fiyatları karşılaştır ! Kelepir kitap nereden alınır? En ucuz cep telefonu fiyatları hangi sitede kaç lira? 
 
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Yukarıdaki listede tüm satıcılar yer almayabilir.
* Kelepir.com'da bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararlar ile 3. kişilere ait zararlardan Kelepir.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.