en ucuz Satrançta Temel Taktikler

, kelepir Satrançta Temel Taktikler, toptan Satrançta Temel Taktikler
kelepir.com'da Ücretsiz İlan VerHemen Üye olİlanını yayınla, milyonlara ulaş

Satrançta Temel Taktikler

Stok Kodu: 443857
17,00 TL
Kelepir Kitap
Mağaza
Ürün Adı
Fiyat
 
Satrançta 'taktik' terimi, rakibe zorunlu tepkiler verdiren kısa bir hamle dizisi ile konumda somut olan bir kazanım elde etmek anlamını taşır. Bu bağlamda taktikler, sonuçlarını uzun vadede veren stratejik öğelerden ayrılır.Ancak yine de, her usta satranç oyuncusu bilir ki, satrançta ilerlemenin en temel şartı, satranç taktiklerini kavramış olmaktan geçer. Elinizdeki bu eserde, satrançta var olan çatal, açmaz, saptırma ve şiş gibi temel taktikler okuyucuya sözlü anlatımlarla ve örneklerle anlatılmıştır. Daha sonra ise, kolaydan zora doğru sıralanmış uygulamalarla anlatılmış olan taktikler pekiştirilmiş, bu şekilde de taktik temaların okuyucular tarafından iyice kavranması amaçlanmıştır. Kitabın yazarı Büyükusta (GM) John Nunn, İngiliz satrancının en önemli temsilcilerinden birisidir.
Basım Yılı:
2009-4-30
Baskı No:
1. Baskı
Çeviren:
Fahri Karabay
Cilt Tipi:
Karton
ISBN:
9789750070068
Kağıt Cinsi:
1. Hm. Kağıt
Sayfa Sayısı:
158
Yayınevi:
Analiz
Yazar:
John Nunn
kelepir ve En ucuz fiyatları karşılaştır ! Kelepir kitap nereden alınır? En ucuz cep telefonu fiyatları hangi sitede kaç lira? 
 
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Yukarıdaki listede tüm satıcılar yer almayabilir.
* Kelepir.com'da bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararlar ile 3. kişilere ait zararlardan Kelepir.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.