en ucuz İletişim Çalışmaları

, kelepir İletişim Çalışmaları, toptan İletişim Çalışmaları
kelepir.com'da Ücretsiz İlan VerHemen Üye olİlanını yayınla, milyonlara ulaş
%20

İletişim Çalışmaları

Stok Kodu: 444131
Liste fiyatı: 28,00 TL
22,40 TL
Kazancınız: 5,60 TL (20%)
Kelepir Kitap
Mağaza
Ürün Adı
Fiyat
 
Günümüzde iletişim çalışmaları, önceki yıllardan çok daha spesifik çalışma alanlarına ayrılmış durumdadır. 1990'larda radyo, televizyon ve sinema gibi geleneksel medya ve bu medyanın toplumsal etkileri üzerine okumalar yapan, makaleler yazan iletişim akademisyenleri bugün daha çok yeni iletişim teknolojilerinin, sosyal medyanın birey ve toplum üzerindeki etkilerine, yarattığı dönüşüme yönelik araştırmalar yapmaktadırlar. Dijitalliğin, internetin günlük yaşamımıza girmesiyle birlikte, yapılan araştırmalar bireyin günlük zamanının yarısını medya tüketimine harcadığını ortaya koymaktadır. Başka deyişle, bugün sunduğu teknolojik olanaklarla medya, bireyin hem serbest zamanını hem de çalışma zamanını esir almış durumdadır. Günümüzün iletişim sorunlarını toplumsal ve eleştirel perspektiften inceleyen İletişim Çalışmaları kitabı, sinema, televizyon, yeni medya, tüketim, haktivizm, siberhedonizm, dijital sanat, reality televizyonlar, politik sinema, net altkültürleri gibi pek çok konuyu irdeleyen yazılardan oluşmaktadır. Farklı üniversitelerdeki iletişim akademisyenlerini bir araya getiren kitap, ?Yeni Medya Üzerine Çalışmalar", ?Reklam ve Tüketim Üzerine Çalışmalar", ?Sanat ve Sinema Üzerine Çalışmalar" olmak üzere üç bölüme ayrılmaktadır.
Basım Yılı:
2015-10-7
Baskı No:
1
Cilt Tipi:
Karton
Ebat:
13,5x21
ISBN:
9786054993598
Kağıt Cinsi:
2.Hamur
Sayfa Sayısı:
308
Yayınevi:
Derin Yayınları
Yazar:
Kolektif
kelepir ve En ucuz fiyatları karşılaştır ! Kelepir kitap nereden alınır? En ucuz cep telefonu fiyatları hangi sitede kaç lira? 
 
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Yukarıdaki listede tüm satıcılar yer almayabilir.
* Kelepir.com'da bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararlar ile 3. kişilere ait zararlardan Kelepir.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.