en ucuz İletişimin Sosyo-Politiği

, kelepir İletişimin Sosyo-Politiği, toptan İletişimin Sosyo-Politiği
kelepir.com'da Ücretsiz İlan VerHemen Üye olİlanını yayınla, milyonlara ulaş
%10

İletişimin Sosyo-Politiği

Stok Kodu: 444557
Liste fiyatı: 24,00 TL
21,60 TL
Kazancınız: 2,40 TL (10%)
Kelepir Kitap
Mağaza
Ürün Adı
Fiyat
 
"Devlet, ekonomi, din, bilim ve sanat gibi kültürel yaşam değer alanlarının birbirlerine farklılaşması ve kendilerine özgü ussallıklarını geliştirmeleri, Max Weber tarafından modernleşmeye özgü en önemli özellik olarak gösterilmiştir. Aynı zamanda Weber, bu özelliğin modernliğin kendi iç çelişkisi ve dinamiği olduğunu da belirtmeden geçmemiştir. Frankfurt Okulu'nun kültür eleştirisi de ağırlıklı olarak bu yönde gelişmiştir.() Bu nedenle, Habermas'ın kültür, kişilik ve biçimsel olmayan kurumsal düzenden kurulu yaşam dünyası kavramı merkezi bir öneme sahiptir. İletişimin, dünyayı ussallaştırıcı niteliğinin gerçeğine varıldığında, yaşam dünyasının siyasal karşılığı durumundaki sivil topluma da ussalık kazandırabileceği ortaya çıkacaktır. Böylesi ortamlarda, 'olumlu' özgürlüklerin geliştirilebileceği de açıktır.() Özgürlüğün büyük anlatısına dayanan bütüncül felsefeler -Hegel, Marx, Habermas- hakça toplum düzeninin bugün olmasa bile gelecekte gerçekleşmesi olasılığına dem vururlarken, özgürlüğe giden yolun belki çetin, ancak açık olduğunu savunmaktan vazgeçmemişlerdir."" Bu anlatılar çerçevesinde İletişimin Sosyo-Politiği toplumsal nitelikli iletişim kuramı'nı güncel yaşamda siyasetle içeriklendirerek eleştirel sorgulamalarda bulunmaktadır.
Basım Yılı:
2014-2
Baskı No:
1
Cilt Tipi:
Karton
Ebat:
14,5x21,5
ISBN:
9786054993031
Kağıt Cinsi:
2.Hamur
Sayfa Sayısı:
322
Yayınevi:
Der Yayınları
Yazar:
Emine Yavaşgel
kelepir ve En ucuz fiyatları karşılaştır ! Kelepir kitap nereden alınır? En ucuz cep telefonu fiyatları hangi sitede kaç lira? 
 
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Yukarıdaki listede tüm satıcılar yer almayabilir.
* Kelepir.com'da bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararlar ile 3. kişilere ait zararlardan Kelepir.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.