en ucuz Kişilerarası İletişim; Cinsiyet Farklılıkları Güç ve Çatışma

, kelepir Kişilerarası İletişim; Cinsiyet Farklılıkları Güç ve Çatışma, toptan Kişilerarası İletişim; Cinsiyet Farklılıkları Güç ve Çatışma
kelepir.com'da Ücretsiz İlan VerHemen Üye olİlanını yayınla, milyonlara ulaş
%20

Kişilerarası İletişim; Cinsiyet Farklılıkları Güç ve Çatışma

Stok Kodu: 441988
Liste fiyatı: 25,00 TL
20,00 TL
Kazancınız: 5,00 TL (20%)
Kelepir Kitap
Mağaza
Ürün Adı
Fiyat
 
Erkekler ve kadınların farklı davranış kalıpları vardır. Bu durum kadınların toplumdaki düşük statüsünden de kaynaklanır. Gücün ikna sürecindeki önemi uzun zamandan beri bilinmektedir. İnsanlar otoriteye uyma güdüsüyle hareket ederler. Diğer yandan ilişkilerin en iyisinde bile çatışmalar kaçınılmaz görünmektedir. Kişilerarası ilişkilerde çatışma yakın arkadaş sevgili veya aile üyesi gibi kişilerarasındaki uyuşmazlıklara gönderme yapar.
Basım Yılı:
2008
Baskı No:
1
Cilt Tipi:
Karton
Ebat:
13,5x19,5
ISBN:
9789944250306
Kağıt Cinsi:
2.Hamur
Sayfa Sayısı:
1998
Yayınevi:
Derin Yayınları
Yazar:
Serdar Kaypakoğlu
kelepir ve En ucuz fiyatları karşılaştır ! Kelepir kitap nereden alınır? En ucuz cep telefonu fiyatları hangi sitede kaç lira? 
 
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Yukarıdaki listede tüm satıcılar yer almayabilir.
* Kelepir.com'da bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararlar ile 3. kişilere ait zararlardan Kelepir.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.