en ucuz Küselleşme ve Küresel Çağda Medya

, kelepir Küselleşme ve Küresel Çağda Medya, toptan Küselleşme ve Küresel Çağda Medya
kelepir.com'da Ücretsiz İlan VerHemen Üye olİlanını yayınla, milyonlara ulaş
%20

Küselleşme ve Küresel Çağda Medya

Stok Kodu: 443386
Liste fiyatı: 23,00 TL
18,40 TL
Kazancınız: 4,60 TL (20%)
Kelepir Kitap
Mağaza
Ürün Adı
Fiyat
 
Küreselleşme ve bu sürecin ortaya çıkardığı yeni oluşumlar, içinde yaşadığımız çağın en önemli unsurları haline gelmektedir. Günümüz küresel dünyasında medyanın yapısı ve işlevi her geçen gün daha fazla değişmektedir. Küresel süreçlerin birbirleriyle olan etkileşimlerinde medyanın rolü büyüktür. İletişim alanındaki gelişmelerin dünyayı şekillendirdiğini ve yönlendirdiğini söylememiz mümkündür.Bu kitapta iletişimin küreselleşmesi ve küresel medya olgusunun yanı sıra küreselleşmenin ekonomik, siyasi, teknolojik ve kültürel boyutları irdelenmiştir. Çalışmada küreselleşme olgusu çeşitli görüş ve yaklaşımlar bağlamında ele alınmış, uluslararası iletişim kuramlarına da yer verilmiştir.
Basım Yılı:
2015-2-16
Baskı No:
1
Cilt Tipi:
Karton
Ebat:
14,5x20,5
ISBN:
9786054993147
Kağıt Cinsi:
2.Hamur
Sayfa Sayısı:
158
Yayınevi:
Derin Yayınları
Yazar:
Ceyda Ilgaz Büyükbaykal
kelepir ve En ucuz fiyatları karşılaştır ! Kelepir kitap nereden alınır? En ucuz cep telefonu fiyatları hangi sitede kaç lira? 
 
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Yukarıdaki listede tüm satıcılar yer almayabilir.
* Kelepir.com'da bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararlar ile 3. kişilere ait zararlardan Kelepir.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.