en ucuz Markaların Sosyal Medya Yönetimi

, kelepir Markaların Sosyal Medya Yönetimi, toptan Markaların Sosyal Medya Yönetimi
kelepir.com'da Ücretsiz İlan VerHemen Üye olİlanını yayınla, milyonlara ulaş
%20

Markaların Sosyal Medya Yönetimi

Stok Kodu: 436055
Liste fiyatı: 17,50 TL
14,00 TL
Kazancınız: 3,50 TL (20%)
Kelepir Kitap
Mağaza
Ürün Adı
Fiyat
 
Teknoloji ile iç içe yaşadığımız bu zamanda belki de İnternet'i kullanmayan var mıdır diye sorsak muhtemelen eski kuşaklara ait bireyler dışında kimse çıkmayacaktır. Bugün nerede olursak olalım elinde cep telefonları, tab¬letler ya da dizüstü bilgisayarları ile sosyal medyada gezinen bireyleri görmemek neredeyse imkânsız bir hâl almıştır. Günümüzde küreselleşmenin ortaya çıkardığı reka¬bet ortamında var olabilmek ve varlıklarını devam ettire¬bilmek adına markalama çalışmaları gerçekleştiren ku¬rumlar, içinde bulunduğumuz teknolojik çağda tüketicilerinin bu denli sosyal medyada zaman harcamaların¬dan dolayı onlar ile gerçekleştirdikleri iletişim çalışmalarını sosyal medya üzerinden de yürütmeye başlamışlardır
Basım Yılı:
2015
Baskı No:
1. Baskı
Cilt Tipi:
Karton
Ebat:
13,5x21
ISBN:
9786054613939
Kağıt Cinsi:
Kitap Kağıdı
Sayfa Sayısı:
157
Yayınevi:
Kriter Basım Yayın Dağıtım
Yazar:
Sevda Deneçli
kelepir ve En ucuz fiyatları karşılaştır ! Kelepir kitap nereden alınır? En ucuz cep telefonu fiyatları hangi sitede kaç lira? 
 
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Yukarıdaki listede tüm satıcılar yer almayabilir.
* Kelepir.com'da bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararlar ile 3. kişilere ait zararlardan Kelepir.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.