en ucuz Medya; Makasların Gölgesinden İlkelerin Zirvesine

, kelepir Medya; Makasların Gölgesinden İlkelerin Zirvesine, toptan Medya; Makasların Gölgesinden İlkelerin Zirvesine
kelepir.com'da Ücretsiz İlan VerHemen Üye olİlanını yayınla, milyonlara ulaş
%20

Medya; Makasların Gölgesinden İlkelerin Zirvesine

Stok Kodu: 439259
Liste fiyatı: 10,00 TL
8,00 TL
Kazancınız: 2,00 TL (20%)
Kelepir Kitap
Mağaza
Ürün Adı
Fiyat
 
Türkiye´deki medya sorunlarının birçoğu teorik bilgi yetersizliğinin ürünü. En rahat eleştirilen konuların başında gelir medya. Yapılan hatalar bu kadar âşikar olunca onlarca "eleştirmen"in ortaya çıkmasından daha doğal bir şey olamaz. Aslında sanıldığı kadar kolay bir mesele değil medya eleştirmenliği. Her okuma yazma bilen kişinin bir çırpıda algılayıp dile getirdiği yanlışlar, ancak okur şikayeti ve talebi olabilir; medya eleştirisi değil. Eleştiriler, bilimsel bir temele ve tecrübeye dayanmalı; hatta onlara yeni bir şeyler katmalı. Yanlışı göstermekten kolay ne var! Önemli olan, doğruyu işaretlemek. "Böyle gazetecilik olmaz." demekten kolay ne var! Önemli olan, "Gazetecilik böyle yapılır." diyebilmek. Makasların gölgesinden ilkelerin zirvesine ´Medya´, referans gazetecilik yolunda atılmış önemli bir adım...
Basım Yılı:
2003
Baskı No:
1
Cilt Tipi:
Karton
Ebat:
13,5x19,5
ISBN:
9789758578375
Kağıt Cinsi:
2.Hamur
Sayfa Sayısı:
215
Yayınevi:
Zaman Kitap
Yazar:
Ekrem Dumanlı
kelepir ve En ucuz fiyatları karşılaştır ! Kelepir kitap nereden alınır? En ucuz cep telefonu fiyatları hangi sitede kaç lira? 
 
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Yukarıdaki listede tüm satıcılar yer almayabilir.
* Kelepir.com'da bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararlar ile 3. kişilere ait zararlardan Kelepir.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.