en ucuz Din Öğretiminde Ders İçi Etkinliker

, kelepir Din Öğretiminde Ders İçi Etkinliker, toptan Din Öğretiminde Ders İçi Etkinliker
kelepir.com'da Ücretsiz İlan VerHemen Üye olİlanını yayınla, milyonlara ulaş
%20

Din Öğretiminde Ders İçi Etkinliker

Stok Kodu: 423097
Liste fiyatı: 18,00 TL
14,40 TL
Kazancınız: 3,60 TL (20%)
Kelepir Kitap
Mağaza
Ürün Adı
Fiyat
 
Elinizde tuttuğunuz bu kitap, din öğretiminde öğretmenin görsel-işitsel materyallere bağlı kalmadan, önceden hazırlanması gereken materyallere ihtiyaç duymadan ve teknolojik cihazları kullanmadan derslerini işleyebilecekleri ders etkinliklerini içermektedir. Kitabın içeriği, Din Kültürü ve Ahlâk Bilgisi öğretmenleri, İmam-Hatip Lisesi öğretmenleri ve Kurân kursu öğretmenlerinin istifade edebileceği bir formatta düzenlenmiştir. Konular, iman, ibadet, Hz.Muhammed, Kurân, Ahlâk ve Kültür ana başlıkları altında verilmiş ve her bir etkinliğin konusu ve ortalama süresi ile etkinlik işlenirken dikkat edilmesi gereken hususlar açıklanmıştır. Din eğitimi ve öğretimine gönül vermiş tüm öğretmenlere farklı fikirler sunmak ve derslerini daha etkin işlemelerine yardımcı olmak üzere yaklaşık 160 ders içi etkinliğin yer aldığı bu kitabın bu alandaki yeni çalışmalara yol göstermesi ve ışık tutması dileğiyle
Basım Yılı:
2013-10-0
Baskı No:
1. Baskı
Cilt Tipi:
Karton
Ebat:
15,5x21,5
ISBN:
9786054036417
Kağıt Cinsi:
1. Hm. Kağıt
Sayfa Sayısı:
190
Yayınevi:
Dem Yayınları
Yazar:
Mustafa Yılmaz
kelepir ve En ucuz fiyatları karşılaştır ! Kelepir kitap nereden alınır? En ucuz cep telefonu fiyatları hangi sitede kaç lira? 
 
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Yukarıdaki listede tüm satıcılar yer almayabilir.
* Kelepir.com'da bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararlar ile 3. kişilere ait zararlardan Kelepir.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.