en ucuz Âdâb-ı Muâşeret

, kelepir Âdâb-ı Muâşeret, toptan Âdâb-ı Muâşeret
kelepir.com'da Ücretsiz İlan VerHemen Üye olİlanını yayınla, milyonlara ulaş

Âdâb-ı Muâşeret

Stok Kodu: 444766
19,00 TL
Kelepir Kitap
Mağaza
Ürün Adı
Fiyat
 
Kitabın yazarı olan Safvet-i Ziya, aynı zamanda ?Servet-i Fünun" edebiyatı yazarlarındandır. Dışişlerinde çalışması ve protokol şefliği yapmasından dolayı, sadece toplum içindeki görgü kurallarını yazmakla kalmamış, Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin ve dünyanın gelişmiş ülkelerinin, devlet organizasyonlarında ve davetlerinde nasıl davrandığını ve nasıl davranılması gerektiğini de yazmıştır. Bürokraside görevli olan kişilerin, büyükelçi ve konsolosluk mensuplarının, onların aile ve mesai arkadaşlarının, nerede nasıl davranmaları gerektiğine dair
Basım Yılı:
2015-5-18
Baskı No:
1. Baskı
Cilt Tipi:
Karton
Ebat:
13,5x21
ISBN:
9786059937153
Kağıt Cinsi:
Kitap Kağıdı
Sayfa Sayısı:
224
Yayınevi:
Anatolia Yayınları
Yazar:
Emine Şeyma Usta
kelepir ve En ucuz fiyatları karşılaştır ! Kelepir kitap nereden alınır? En ucuz cep telefonu fiyatları hangi sitede kaç lira? 
 
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Yukarıdaki listede tüm satıcılar yer almayabilir.
* Kelepir.com'da bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararlar ile 3. kişilere ait zararlardan Kelepir.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.