en ucuz Sahabe Hayatından Hidayet Öyküleri - 3

, kelepir Sahabe Hayatından Hidayet Öyküleri - 3, toptan Sahabe Hayatından Hidayet Öyküleri - 3
kelepir.com'da Ücretsiz İlan VerHemen Üye olİlanını yayınla, milyonlara ulaş
%30

Sahabe Hayatından Hidayet Öyküleri - 3

Stok Kodu: 436520
Liste fiyatı: 10,00 TL
7,00 TL
Kazancınız: 3,00 TL (30%)
Kelepir Kitap
Mağaza
Ürün Adı
Fiyat
 
Onlar, kainatın ve insanın yaratılışındaki sırları açan Kur'an'ı, Hz. Peygamber'in (a.s.m.) dilinden ayet ayet işittiler ve iman ettiler. Hz. Peygamber'in (a.s.m.) "ashabım" diye sevdiği bu insanlar kimlerdi? Onların da bizim gibi zaafları, tereddütleri, korkuları, sevinçleri, aşkları, düşmanlıkları yok muydu? Birbirinden çok farklı yaratılışta olan bu insanlar, nasıl aynı davanın etrafında kenetlendiler ve sonraki asırlarda gelecek olan bütün insanlar için değişmez birer rehber oldular? "Sahabe Hayatından Hidayet Öyküleri", bu seçkin şahsiyetlerin İslam'la nasıl buluştuklarının emsalsiz örneklerini bir araya getiriyor. Belki bu dizi, onları hakkıyla tanımak için lüzumlu, uzun ve güzel bir okuma yolculuğu için küçük bir adım sayılabilir.
Basım Yılı:
2013-6-0
Baskı No:
1
Cilt Tipi:
Karton
Ebat:
13,5x19,5
ISBN:
9789752612167
Kağıt Cinsi:
2.Hamur
Sayfa Sayısı:
176
Yayınevi:
Zafer Yayınları
Yazar:
Selçuk Yıldırım
kelepir ve En ucuz fiyatları karşılaştır ! Kelepir kitap nereden alınır? En ucuz cep telefonu fiyatları hangi sitede kaç lira? 
 
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Yukarıdaki listede tüm satıcılar yer almayabilir.
* Kelepir.com'da bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararlar ile 3. kişilere ait zararlardan Kelepir.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.