en ucuz Üç Günlük Dünya İçin

, kelepir Üç Günlük Dünya İçin, toptan Üç Günlük Dünya İçin
kelepir.com'da Ücretsiz İlan VerHemen Üye olİlanını yayınla, milyonlara ulaş
%20

Üç Günlük Dünya İçin

Stok Kodu: 438252
Liste fiyatı: 15,00 TL
12,00 TL
Kazancınız: 3,00 TL (20%)
Kelepir Kitap
Mağaza
Ürün Adı
Fiyat
 
Belgradın fethinde ve aynı zamanda Mohaç Muhârebesinde üstün gayreti olmuş bulunan Bâlî Bey, 1531de Budini muhâsara ederek Avusturya ordusunu kovalayıp zafere ulaştıktan sonra, muvaffakiyetlerini sayıp dökerek, Knûnî Sultan Süleymandan bir tuğ niyaz edince, pâdişah kendisini şöyle cevaplandırmıştır: Berhudâr ol, Allah senden râzı olsun! Benden bir tuğ istiyorsun. Sana emîrül-ümerâlık veriyorum. Lâkin bu yaptıklarına güvenme, ve bir fânî kuldan herhangi bir talepte bulunarak kendini küçültme ve minnet altına girmiş olma! Kıyâmete kadar değerinden kaybetmeyecek bu hâknî cevap, üç günlük dünya nîmetleri peşinde şerefini, derûnî şâ-nını ayaklar altına almış kimselere olduğu gibi, bilhassa devlet çarkının yükünü omuzlamış olanlara verilmiş unutulmaması gereken îkzın ta kendisi değil de ya nedir?KUBBEALTI:
Basım Yılı:
2016-2-9
Baskı No:
2. Baskı
Cilt Tipi:
Karton
Ebat:
13,5x19,5
ISBN:
9786054750061
Kağıt Cinsi:
Kitap Kağıdı
Sayfa Sayısı:
271
Yayınevi:
Kubbealtı Neşriyat
Yazar:
Samiha Ayverdi
kelepir ve En ucuz fiyatları karşılaştır ! Kelepir kitap nereden alınır? En ucuz cep telefonu fiyatları hangi sitede kaç lira? 
 
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Yukarıdaki listede tüm satıcılar yer almayabilir.
* Kelepir.com'da bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararlar ile 3. kişilere ait zararlardan Kelepir.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.