en ucuz Tevil Etmenin Kınanması

, kelepir Tevil Etmenin Kınanması, toptan Tevil Etmenin Kınanması
kelepir.com'da Ücretsiz İlan VerHemen Üye olİlanını yayınla, milyonlara ulaş
%20

Tevil Etmenin Kınanması

Stok Kodu: 422499
Liste fiyatı: 9,72 TL
7,78 TL
Kazancınız: 1,94 TL (20%)
Kelepir Kitap
Mağaza
Ürün Adı
Fiyat
 
İbn Kudâme şöyle Demiştir:"Bu kitabı üc bab üzerine kurdum İk bab: Selefin Mezhebi [ve Yolu] hakkında İkinci bab: Onlara uyma [ve onların izinde olmanın zorunluluğu] hakkında Üçüncü bab: Selefin yanında bulundukları şeyin doğruluğunu ve hakkın onların üzerinde oldukları şeyde olduğunu açıklama hakkındadır. Allah Teala'dan bizi ve diğer Müslümanları sırat-ı müstakime iletmesini, bizi ve onları rahmetiyle Naim cennetinin varislerinden kılmasını diliyoruz. Âmin."
Basım Yılı:
2013-7
Baskı No:
1
Cilt Tipi:
Karton
Ebat:
13,5x19,5
ISBN:
9789944742900
Kağıt Cinsi:
Şamuha Kağıt
Sayfa Sayısı:
136
Yayınevi:
Mercan Kitap
Yazar:
İbn Kudame
kelepir ve En ucuz fiyatları karşılaştır ! Kelepir kitap nereden alınır? En ucuz cep telefonu fiyatları hangi sitede kaç lira? 
 
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Yukarıdaki listede tüm satıcılar yer almayabilir.
* Kelepir.com'da bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararlar ile 3. kişilere ait zararlardan Kelepir.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.