en ucuz Yolumuz 'Dört Hak Mezhep'

, kelepir Yolumuz 'Dört Hak Mezhep', toptan Yolumuz 'Dört Hak Mezhep'
kelepir.com'da Ücretsiz İlan VerHemen Üye olİlanını yayınla, milyonlara ulaş
%20

Yolumuz 'Dört Hak Mezhep'

Stok Kodu: 418025
Liste fiyatı: 8,00 TL
6,40 TL
Kazancınız: 1,60 TL (20%)
Kelepir Kitap
Mağaza
Ürün Adı
Fiyat
 
Ne yazık ki günümüzde mezhepler dinden farklı bir oluşum gibi gösterilmeye çalışılmaktadır. Bu gayretin neticeleri bu kadarla da kalmayıp teşri makamında olan, arzusuna göre konuşmayan, bildikleri vahiyden başka bir şey olmayan Peygamber Efendimiz 'in sünnetlerinin inkârına, dinin sadece Kur'an'la anlaşılması gerektiğine ve bunlara bağlı olarak İslam'ın ve imanın şartı olan pek çok hususun inkârına sebep olmuş ve olmaya da devam etmektedir. Semerkand Yayınlarından çıkan Yolumuz "Dört Hak Mezhep" te mezhebin ne olduğu, neden gerekli olduğu, mezhepsizliğin neden dinsizliğe açılan bir köprü olacağını, mezhebin temellerini, sünnete bağlılığın önemini ve ikinci bölümde de dört mezhep imamının hayatları gibi önemli konular anlatılıyor.Bu zaman kadar Arapça yazılmış tefsir, hadis, siyer, delailü'n- nübüvve ve tarih kitaplarında mucize ve Hz. Peygamber'in (s.a.v) mucizeleri genişçe anlatılmıştır. Bu kitap Resulullah Efendimiz 'in mucizelerini güvenilir kaynaklardan derleyerek sade üslubu ve akıcı diliyle anlatıyor.
Basım Yılı:
2015-1-0
Baskı No:
1
Cilt Tipi:
Karton
Ebat:
10,5x21
ISBN:
9786051590776
Kağıt Cinsi:
2.Hamur
Sayfa Sayısı:
120
Yayınevi:
Semerkand Yayıncılık
Yazar:
Hüseyin Okur
kelepir ve En ucuz fiyatları karşılaştır ! Kelepir kitap nereden alınır? En ucuz cep telefonu fiyatları hangi sitede kaç lira? 
 
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Yukarıdaki listede tüm satıcılar yer almayabilir.
* Kelepir.com'da bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararlar ile 3. kişilere ait zararlardan Kelepir.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.