en ucuz Endülüslü Sufi İbnül Arif ve Mehasinul Mecalis

, kelepir Endülüslü Sufi İbnül Arif ve Mehasinul Mecalis, toptan Endülüslü Sufi İbnül Arif ve Mehasinul Mecalis
kelepir.com'da Ücretsiz İlan VerHemen Üye olİlanını yayınla, milyonlara ulaş
%20

Endülüslü Sufi İbnül Arif ve Mehasinul Mecalis

Stok Kodu: 443934
Liste fiyatı: 10,80 TL
8,64 TL
Kazancınız: 2,16 TL (20%)
Kelepir Kitap
Mağaza
Ürün Adı
Fiyat
 
İbn Meserre ile başlayıp İbnü´l-Arabi´ye kadar gelen Endülüs tasavvuf mektebinin önemli temsilcilerinden biri de XI. yüzyılın sonlarında doğan İbnü´l-Arif´tir. O irşad faaliyetleri ile halk üzerinde güçlü bir nüfuz kurmuştur. Ancak tasavvufi ve kelami düşüncelere sıcak bakmayan Murabıtlar dönemi devlet adamları, halk üzerinde sarsılan otoritesini yeniden kurmak düşüncesiyle, potansiyel tehlike olarak gördükleri İbnü´l-Arif gibi bazı şeyhleri ortadan kaldırmıştır. Şeyh, 23 Safer 536-5 Mayıs 1141 günü, Merakeş´te zehirlenerek öldürülmüştür.
Basım Yılı:
2005
Baskı No:
1
Cilt Tipi:
Karton
Ebat:
13,3x20,9
ISBN:
9789756720158
Kağıt Cinsi:
2.Hamur
Sayfa Sayısı:
174
Yayınevi:
Sır Yayıncılık
Yazar:
Mehmet Necmettin Bardakçı
kelepir ve En ucuz fiyatları karşılaştır ! Kelepir kitap nereden alınır? En ucuz cep telefonu fiyatları hangi sitede kaç lira? 
 
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Yukarıdaki listede tüm satıcılar yer almayabilir.
* Kelepir.com'da bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararlar ile 3. kişilere ait zararlardan Kelepir.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.