en ucuz Hizmet ve Şahsiyet

, kelepir Hizmet ve Şahsiyet, toptan Hizmet ve Şahsiyet
kelepir.com'da Ücretsiz İlan VerHemen Üye olİlanını yayınla, milyonlara ulaş
%28

Hizmet ve Şahsiyet

Stok Kodu: 440002
Liste fiyatı: 8,50 TL
6,12 TL
Kazancınız: 2,38 TL (28%)
Kelepir Kitap
Mağaza
Ürün Adı
Fiyat
 
Artık ülkemizde dindarların sayısı artmaya başladı. Her kademede, her işyerinde her sanatta ve her dairede dindarlar var. Dindarların çokluğuna bakıp sevinirken "Fakat..." deyip, bu cümlenin gerisini tamamlamaktan korkuyorum. İslamiyetin yüceliğini, her asra hitap edişini; onun gerçek ve ebedi hayat verişini yazıyorum, okuyorum. Fakat Müslümanları anlatmaktan korkuyorum. İslamiyet hayat dinidir. İktisat bu hayatın bir parçası... Ticaret yapan müslümanların sağındaki, solundaki çukurlardan korkuyorum. Düşman ülkelerde bile aile güçlenirken bizdeki parçalanmalara, boşanmalara bakıp korkuyorum. İslamda kadın haklarını öğrenip, hak isterken, kocasına hak tanımayan dindar kadından ve aynı şeyi yapan dindar erkekten korkuyorum. Zanla gemi yürütenden, dalalet rotasına girenden, günah karanlığı içinde, küfrün aysbergine yaklaşan Müslüman gemisinden korkuyorum. Artık dış dünya korkuttu beni, içdünyama çekilmek isterken, kendi alemimde kaybolmaktan korkuyorum. Ne korkunç bir hal yarabbi! Müslümanların, İslamiyete yine zarar vereceğinden korkuyorum. (Arka Kapak)
Basım Yılı:
2006-12
Baskı No:
1
Cilt Tipi:
Karton
Ebat:
13,5x19,5
ISBN:
9799758499877
Kağıt Cinsi:
2.Hamur
Sayfa Sayısı:
238
Yayınevi:
Nesil Yayınları
Yazar:
Hekimoğlu İsmail
kelepir ve En ucuz fiyatları karşılaştır ! Kelepir kitap nereden alınır? En ucuz cep telefonu fiyatları hangi sitede kaç lira? 
 
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Yukarıdaki listede tüm satıcılar yer almayabilir.
* Kelepir.com'da bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararlar ile 3. kişilere ait zararlardan Kelepir.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.