en ucuz İmam-ı Rabbani Ahmed Sirhindi; Hayatı, Eserleri, Tasavvufi Görüşleri

, kelepir İmam-ı Rabbani Ahmed Sirhindi; Hayatı, Eserleri, Tasavvufi Görüşleri, toptan İmam-ı Rabbani Ahmed Sirhindi; Hayatı, Eserleri, Tasavvufi Görüşleri
kelepir.com'da Ücretsiz İlan VerHemen Üye olİlanını yayınla, milyonlara ulaş
%25

İmam-ı Rabbani Ahmed Sirhindi; Hayatı, Eserleri, Tasavvufi Görüşleri

Stok Kodu: 440886
Liste fiyatı: 14,00 TL
10,50 TL
Kazancınız: 3,50 TL (25%)
Kelepir Kitap
Mağaza
Ürün Adı
Fiyat
 
İmam-ı Rabbânî Ahmed Sirhindî, dini faaliyetleri, tasavvufa getirdiği yenilikler ve sonraki nesiller üzerindeki tesiriyle tarihte iz bırakmış önemli bir şahsiyet, bir müctehid ve bir ekoldür. Onun kişiliği ve fikirleri, vefatından asırlarca sonra özellikle Hint altkıtasında hem ?ilmî" muhitlerce hem de ?özgürlük", ?ıslah" ve ?ihya" hareketlerinin önde gelen temsilcileri tarafından yeniden keşfedilmiş; İslam dünyasının diğer bölgelerinde ise keşfedilmeyi beklemektedir. Eserde, İmam-ı Rabbani döneminde Hindistan'ın siyasî, dinî ve ictimaî durumu yanında İmam'ın hayatı, eserleri, tasavvufî görüşleri, getirdiği yenilikler, kendisine yönelik tenkitler ve savunmalar da ele alınmıştır. Aslî kaynaklara müracaatla hazırlanan eser, Ahmed Sirhindî'nin tanınması ve anlaşılmasına önemli bir katkı sağlayacaktır.
Baskı No:
1
Cilt Tipi:
Karton
Ebat:
13,5x21
ISBN:
9789755744254
Kağıt Cinsi:
2.Hamur
Sayfa Sayısı:
174
Yayınevi:
İnsan Yayınları
Yazar:
Necdet Tosun
kelepir ve En ucuz fiyatları karşılaştır ! Kelepir kitap nereden alınır? En ucuz cep telefonu fiyatları hangi sitede kaç lira? 
 
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Yukarıdaki listede tüm satıcılar yer almayabilir.
* Kelepir.com'da bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararlar ile 3. kişilere ait zararlardan Kelepir.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.